Detské otočné stoličky
Detská otočná stolička BRENDA - LADY

Detská otočná stolička BRENDA - LADY

Bežne: 122.88 € Ušetríte 14.58 € (13 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
108.29  s DPH
+
Skladom

Zdarma pri nákupe nad 199 €

ID47516
108.29 

SKLADOM

Popis

Detská otočná stolička BRENDA - LADY

Detská otočná stolička BRENDA sa vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálov a precíznym spracovaním. Táto veľmi podarená a pekná otočná stolička sa výborne hodí k nami ponúkaným detským písacím a PC stolom. Spodná základňa stoličky je vyrobená z polyamidu s prímesou 30% nylonu. Vďaka tomu je táto stolička veľmi odolná a zvládne zaťaženie až 120 kg.

Stolička je vybavená mechanizmami, ktoré umožňujú uzamknutie náklonu operadla v rade polôh, nastavenie výšky operadla, hĺbky sedu a samozrejme tiež výšky sedu s rozmedzím 12 cm. Operadlo poskytuje potrebnú oporu chrbta a sedák zaručuje pohodlie aj pri dlhšom sedení. Komfort pri týchto častiach otočnej stoličky zaisťuje kvalitná pena a čalúnenie.

Súčasťou otočnej stoličky sú odolné tvrdé kolieska, ktoré sú ideálne pre mäkké povrchy (napr. koberce). Bez problémov sa ale pohybujú aj na plávajúcej podlahe, dlažbe a inom tvrdšom povrchu.

Tovar je dodávaný v demonte s priloženým návodom na montáž.

Rozmery stoličky:
šírka: 60 cm
výška s kolieskami: 97-115 cm (nastaviteľná)
hĺbka: 60 cm

Rozmery sedadla:
šírka: 46 cm
výška s kolieskami po vrch sedadla: 45-57 cm (nastaviteľná)
hĺbka: 43 cm

Rozmery operadla:
šírka: 42 cm
výška: 58 cm