HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Matrace 180x90 cm
Detský matrac LUX COMFORT TODI 180x90x12 cm - pena/masážna pena

Detský matrac LUX COMFORT TODI 180x90x12 cm - pena/masážna pena

Bežne: 114.54 € Ušetríte 25.42 € (29 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
89.13  s DPH
+
Skladom

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID269895
89.13 

SKLADOM

Doplnkový tovar

Chránič matraca 180x90 cm

SKLADOM

12.46 
Bežne: 20.79 €
+
Prešívaný chránič matraca MAX RELAX PREMIUM 180x90 cm

SKLADOM

14.96 
Bežne: 18.71 €
+
Popis
Parametry produktov

Detský matrac LUX COMFORT TODI - pena/masážna pena

Moderný detský penový matrac s masážnou profilovanou vrstvou. Základom matraca je polyuretánová pena (PUR) strednej tuhosti, ktorá zaisťuje prispôsobenie matraca tvaru tela a príjemné rozloženie váhy. Pena má vysokú odolnosť proti deformáciám , poskytuje dostatočné odpruženie a vďaka priedušnej štruktúre dobre odvetráva. Perfektne reaguje na zmenu polohy tela, čím výrazne zvyšuje pohodlie pri spánku. Pórovitá štruktúra peny umožňuje cirkuláciu vzduchu, čo výrazne eliminuje množenie roztočov, vzniku plesní a ľahko odvetráva absorbovanú vlhkosť. Matrac TODI je teda vhodný aj pre alergikov.

Z jednej strany nájdete vrstvu veľmi kvalitnej PUR peny so zvýšenou tuhosťou . Táto vysoko pružná pena je obľúbená hlavne vďaka skvelým masážnym vlastnostiam. Tvrdosť je pena po celej dĺžke rovnaká, takže je vhodná aj pre menšie deti (nejedná sa o anatomické zóny). Pórovitá štruktúra zaisťuje dobrú priedušnosť, teda dobre vyrovnáva teplotné rozdiely.

Matrac je stredne tvrdý, obojstranný (stupeň tvrdosti H3) s nosnosťou do 90 kg. Výška matraca je 12 cm.

Zloženie matraca: polyuretánová pena s hustotou 25 kg/m3, polyuretánová pena s hustotou 25 kg/m3 a zvýšenou tuhosťou

Poťah: 100% polyester, prešívaný, hypoalergénny, snímateľný (na zips), možno prať v práčke na 40 °C.

Konštrukcia jadra matraca: 8 cm PUR pena, 3 cm masážna PUR pena

Vzhľadom na rezanie materiálov matracov v stlačenom stave si výrobca vyhradzuje právo na odchýlky rozmerov do +/- 3% pri šírke i dĺžke a +/-1 cm výšky matraca.

Prečo sa rozhodnúť práve pre matrac kolekcie LUX COMFORT?

Jedná sa o privátnu prémiovú kolekciu matracov, vyrobenú exkluzívne na mieru zákazníkom e-shopu MAXMAX.sk. Doprajte si kvalitný a ničím nerušený spánok na matracoch, ktoré sa vyznačujú kvalitnými materiálmi a precíznym spracovaním. Vyberať môžete z mnohých rôznych provedení a variantov - matrace s PUR penou, HR penou, masážnou penou, latexom alebo kokosovou vrstvou - v rôznych výškach a rozmeroch. Všetky matrace LUX COMFORT sú obojstranné a majú snímateľný prateľný poťah, čo umožňuje ich ľahkú údržbu. Ďalšou nespornou prednosťou matracov LUX COMFORT je ich skvelá cena, takže kto hľadá kvalitný produkt za rozumné peniaze, bude celkom určite spokojný. Matrace kolekcie LUX COMFORT sa skvelo prispôsobia potrebám každého užívateľa a sú vhodné nielen do detských postelí, ale vďaka svojej pomerne vysokej nosnosti môžu slúžiť i dospelým.
Jadro matraca:
Polyuretánová (PUR) pena
Prídavné vrstvy matraca:
Polyuretánová (PUR) pena