DNI MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -10 % NA VŠETKO s kódom: DNIMAXMAX
Detské jednofarebné postele
Detská posteľ so zásuvkou 180x90cm BEZ MOTÍVU - biela

Detská posteľ so zásuvkou 180x90cm BEZ MOTÍVU - biela

Bežne: 293.45 € Ušetríte 48.91 € (20 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
244.54  s DPH
+
Skladom

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID28286
244.54 

SKLADOM

Popis
Parametry produktov
Návod k tovaru

Kvalitná detská posteľ s krásnym detským obrázkom a matracom ZADARMO - vyberajte zo stoviek vzorov detských obrázkových postelí!

Detské postele tvoria základ každej detskej izbičky. Ponúkame Vám detskú posteľ z vysoko kvalitnej lamino dosky, na čelách postele je krásna farebná potlač, ktorá sa Vášmu dieťaťu určite zapáči.  Na tlačenie obrázkov boli použité ekologické farby, ktoré sú naviac fixované laminátovým profilom, a to preto aby nedochádzalo k opotrebovaniu alebo vyblednutiu farieb. Okraje postieľky sú bez ostrých hrán.   Zábrana na bokoch postele chráni dieťa pred pádom z postele počas spánku. Bariérky je možné podľa potreby jednoducho odmontovať alebo preložiť. Precízne spracovanie a kvalita použitých materiálov zaisťuje, že každá detská posteľ je veľmi odolná a kvalitná.

Rošt postele je vyrobený z kvalitných borovicových líšt, ktoré majú hrúbku min. 2 cm. Posteľ je možné zostaviť ako pravú aj ľavú. K tejto posteli dodávame kvalitný molitanový matrac ZADARMO!

NÁŠ TIP: V rovnakom motíve, ako túto detskú posteľ, môžete u nás zakúpiť aj detský nábytok ako: box na hračky, detskú komodu, detskú poličku, písací stôl, úložný regál alebo detskú skriňu.

Nosnosť postele je do 100 kg.

V ponuke v rovnakom motíve tiež máme: boxy na hračky, detské komody, detské poličky, písacie stoly, úložné regály alebo detské skrine.

Individuálna výroba na objednávku, doba dodania 2-4 týždne.

Druh postele:
Jednolôžková
Farba:
Biela

nábytok

veľkosť postele:
180x90 cm
vzor postele:
pre všetkých
Úložný priestor:
So zásuvkami

Nižšie nájdete relevantnú dokumentáciu a manuály k produktu.