Košík
SAMOLEPKY ZVIERATKÁ

Samolepka ZVIERATKÁ - Žirafa

Samolepka ZVIERATKÁ - Žirafa

Doprava za babku alebo ZADARMO pri nákupe nad 300.00 €


+

SKLADOM

ID25371
Popis

Detské samolepky na stenu ZVIERATKÁ - originálne detské samolepiace dekorácie

Vytvorte svojim deťom z detskej izby rozprávkovej prostredia. Originálne samolepky na stenu ZVIERATKÁ počas niekoľkých málo minút vkusne a efektne doladí interiér Vášho domova, možno ich aplikovať na všetky bežné hladké povrchy - steny, dvere, okenné tabule, nábytok, obklady ... Naše samolepiace obrázky sú ako dekorácia skvelým darčekom pre všetky deti.   Samolepky na stenu sú zhotovené z vysoko kvalitnej fólie, majú matný povrch neodrážajú svetlo, po aplikácii na povrch steny vyzerajú ako maľované. V ponuke máme desiatky samolepiek zvieratiek, stačí si len vybrať.


Veľkosť samolepky: 25 x 30 cm!

 

Návod na použitie: Vyberte hladký povrch, uistite sa, či je čistý a suchý. Odstráňte samolepku a priložte do požadovanej polohy. Potom vyhlaďte handričkou. Lepenie je veľmi jednoduché, pri aplikácii sa neušpiníte, nepoškodíte múr ani nábytok.
Dodacie lehoty: Väčšinu tovaru máme skladom, takže Vám ho obratom zašleme. Napriek tomu sa môže stať, že práve Vami požadovaná samolepka bude momentálne vypredaná. V takom prípade Vám ju pri najbližšej možnej príležitosti necháme natlačiť a termín dodania potvrdíme e-mailom.

Upozorňujeme, že tieto samolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, mastné alebo inak poškodené povrchy.
S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii Tipy a rady.