HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Matrace 160x80 cm
Detský matrac FLEX 160x80x9 cm - pena / latex

Detský matrac FLEX 160x80x9 cm - pena / latex

87.04  s DPH
+

1-2 týždne

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID99377
87.04 

1-2 týždne

Doplnkový tovar

Chránič matraca 160x80 cm

SKLADOM

12.04 
+
Prešívaný chránič matraca MAX RELAX PREMIUM 160x80 cm

SKLADOM

13.29 
+
Popis
Parametry produktov
Product inquiry
Doplnky

Detská matrac FLEX - pena / latex

Kvalitný detský matrac, ktorý sa vyznačuje vysokým komfortom a perfektným spracovaním. Základom matraca CARE je polyuretánová pena (PUR) strednej tuhosti, ktorá zaisťuje prispôsobenie matraca tvaru tela a príjemné rozloženie váhy. Pena má vysokú odolnosť proti deformáciám, poskytuje dostatočné odpruženie a vďaka priedušnej štruktúre dobre odvetráva. Perfektne reaguje na zmenu polohy tela, čím výrazne zvyšuje pohodlie pri spánku. Pórovitá štruktúra peny umožňuje cirkuláciu vzduchu, čo výrazne eliminuje množenie roztočov, vznik plesní a ľahko odvetráva absorbovanú vlhkosť. Matrac je teda vhodný aj pre alergikov.

Matrac je z jednej strany obohatený o vrstvu latexu, ktorý zaisťuje efektívne prevzdušnenie matraca počas spánku. Pri každom pohybe na matraci dochádza k stláčaniu a spätnému rozťahovaniu latexu, čím dochádza k prúdeniu vzduchu vnútornými kanálikmi. Latex je vďaka svojej vysokej elasticite veľmi odolný a príjemne pevný. Strana matraca s latexom teda má tvrdosť H3. Latex vydrží niekoľko rokov bez zjavných zmien v jeho štruktúre.

Tento matrac zo série 4kids je vytvorený špeciálne pre tých najmladších užívateľov. Sú v ňom použité materiály najvyššej kvality, ktoré sú bezpečné pre deti a zaisťujú maximálny komfort pre dobrý spánok.

Matrac je stredne mäkký, obojstranný (stupeň tvrdosti H3 / H2) s nosnosťou do 100 kg. Výška matraca je 9 cm.

Zloženie matraca: latexová vrstva (20% prírodný latex s hustotou 60kg / m3, 80% syntetický latex s hustotou 60 kg / m3), polyuretánová pena s hustotou 25 kg / m3

Poťah: 100% polyester, prešívaný, hypoalergénny, snímateľný (na zips), možno prať v práčke na 30 ° C.

Konštrukcia jadra matraca: 2 cm latex, 7 cm PUR pena

Použitý latex sa pýši certifikáciou EUROLATEX Eco Standard od nemeckého inštitútu TFI. Je teda zaručená zhoda s európskymi normami v oblasti zdravia a životného prostredia. Na získanie prírodného latexu sú vyberané iba guatemalské lesy, ktoré prejdú prísnymi normami pre obnoviteľné hospodárstvo lesov FSC. Nie je prekvapením, že matrac nesie aj označenie Öko-Tex Standard 100, pretože sú použité iba nezávadné materiály bez pesticídov, ťažkých kovov i formaldehydu.

Vzhľadom k rezaniu materiálov matracov v stlačenom stave si výrobca vyhradzuje právo na odchýlky rozmerov do +/- 3% pri šírke aj dĺžke a +/- 1 cm pri výške matraca.

Jadro matraca:
Polyuretánová (PUR) pena
Prídavné vrstvy matraca:
Latex
Chránič matraca 160x80 cm

SKLADOM

12.04 
+
Prešívaný chránič matraca MAX RELAX PREMIUM 160x80 cm

SKLADOM

13.29 
+