DNI MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -10 % NA VŠETKO s kódom: DNIMAXMAX
Matrace 200x140 cm
Detský matrac PREMIUM MAX RELAX 200x140x10 cm - pena/kokos

Detský matrac PREMIUM MAX RELAX 200x140x10 cm - pena/kokos

Bežne: 174.96 € Ušetríte 37.92 € (28 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
137.04  s DPH
+
Skladom

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID133374
137.04 

SKLADOM

Doplnkový tovar

Chránič matraca 200x140 cm

SKLADOM

14.13 
Bežne: 29.96 €
+
Prešívaný chránič matraca MAX RELAX PREMIUM 200x140 cm

SKLADOM

22.04 
Bežne: 27.46 €
+
Popis
Parametry produktov

Detský matrac PREMIUM MAX RELAX 200x140x10 cm - pena/kokos

MATRACE MAX RELAX - to sú naše kvalitné matrace za najlepšie ceny na trhu! Doprajte svojmu dieťaťu zdravý a kľudný spánok bez kompromisov.
 
Matrac MAX RELAX dodávame v štyroch radoch - BABY, JUNIOR, COMFORT alebo PREMIUM líšiace sa veľkosťou a konštrukciou jadra. Základom každej MATRACE MAX RELAX je vysoko kvalitná polyuretánová pena (PUR) s vynikajúcou pružnosťou a pevnosťou. Tá zaisťuje dokonalé prispôsobenie matraca tvaru tela a príjemné rozloženie váhy, presne zodpovedajúce potrebám dieťaťa. V prípade, že sa rozhodnete pre matrac MAX RELAX pena / kokos, je navyše táto matrac vybavená vrstvou prírodných kokosových vlákien, pre komfortnejšie spánok. Matrace MAX RELAX sú vždy obojstranné a ocenia je predškoláci aj staršie deti. Všetky matrace MAX RELAX vlastný certifikát Oeko-Tex Standard 100, ktorý zaručuje, že neobsahujú žiadne škodlivé látky ako sú pesticídy, Chlórfenoly, formaldehydy, alergénne farbivá, azofarbivá alebo extrahované ťažké kovy. Poťah matraca je hypoalergénny, ľahko snímateľný na zips a možno ho prať v práčke na 30 ° C. MATRACE MAX RELAX odporúčame ku všetkým našim posteliam ako matrac s dokonalou úžitkovou hodnotou a najlepším pomerom cena / kvalita / komfort.
 
Parametre detské matrace MAX RELAX pena / kokos:
Matrac je stredne tvrdá, obojstranná (stupeň tvrdosti H2 / H3). Z jednej strany kokos, z druhej strany polyuretánová pena. Je len na deťoch, ktorú stranu matraca budú radšej využívať.
Rozmery matraca: 20 0x140x10 cm
poťah: hypoalergénne, snímateľný (na zips), možno prať v práčke na 30 ° C
Konštrukcia jadra matraca: Kvalitná polyuretánová PUR pena (stupeň tvrdosti H2) + kokosová vrstva (stupeň tvrdosti H3).
Polyuretánová PUR pena - Poskytuje priedušnosť, trvanlivosť, ochranu proti nadmernej oxidácii a preležaniu. Vďaka svojej konštrukcii si zachováva vynikajúce ortopedické vlastnosti a vysokú úžitkovú hodnotu. Pôsobí veľmi pozitívne na celkovú regeneráciu organizmu a uvoľnenie svalstva. Vysoko kvalitná polyuretánová pena je mäkšia stranou matraca a spĺňa požiadavky kladené na detské matrace pre každodenné spanie.
Kokosová vrstva - Tvorí ju kokosové vlákna spojená zmesou prírodného a organického kaučuku. Kokosové vlákna sú elastické, vnútri dutá, nepráši ani nepíchají. Prednosťou kokosové vrstvy je schopnosť odvádzať vlhkosť a pot, navyše je odolná voči baktériám i hubám. Kokosové vlákno sa vyznačuje dokonalými termickými vlastnosťami a zaisťuje zodpovedajúce cirkuláciu vzduchu vnútri tejto vrstvy matraca. Kokosová rohož tvorí cca 1 cm výšky matraca a je charakteristická zvýšenou tuhosťou.
 
Prečo sa rozhodnúť práve pre detskú matrac MAX RELAX pena / kokos?
  • dokonalá úžitková hodnota
  • najlepší pomer cena / kvalita / komfort.
  • výborný odvod potu a vlhkosti
  • odolnosť voči plesniam a roztočom
  • pružnosť a vzdušnosť
  • obojstranný matrac dvojitej tvrdosti
  • hypoalergénne povlak je prateľný v práčke
Komponenty použité pre výrobu tejto detskej matraca spĺňajú všetky hygienické požiadavky na výrobky pre deti a vlastní certifikát Oeko-Tex Standard 100.
Jadro matraca:
Polyuretánová (PUR) pena