HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Samolepiace metre
Detský samolepiace METR COLOR - vzor 2

Detský samolepiace METR COLOR - vzor 2

Bežne: 24.96 € Ušetríte 0.83 € (3 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
24.13  s DPH
+

5-12 pracovných dní

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID24838
24.13 

5-12 pracovných dní

Popis

Detský samolepiace METR COLOR - detské samolepiace dekorácie na stenu

Jednofarebné detské samolepky na stenu - novinka v našej ponuke. Samolepky sa perfektne hodí do každej detskej izby, vďaka matnému povrchu neodrážajú svetlo, po aplikácii na povrch steny vyzerajú ako maľované. Samolepiace dekorácie sú zhotovené z vysoko kvalitnej fólie, možno ich aplikovať na všetky bežné hladké povrchy - steny, dvere, okná, nábytok, obklady ... Vďaka našim krásnym samolepkám môžete z detskej izby behom krátkej chvíle vytvoriť zázračné miesto plné veselých postavičiek, zvieratiek, rozprávkových bytostí a ďalších obľúbených detských hrdinov, ktoré budú mať pozitívny vplyv na rozvoj zmyslového vnímania a fantáziu Vašich detí. S amolepky môžete vyberať z bezmála tridsiatich rôznych farieb, dokonale tak ladí ku každej farbe steny. Príklady použitia detských samolepiek nájdete v rozsiahlej fotogalérii.

Veľkosť samolepky: 94 x 45 cm! 28 farebných odtieňov!

Návod na použitie: Po rozbalení nechajte samolepku aspoň 24 hodín v pokoji narovnať. Vyberte hladký povrch, uistite sa, či je čistý a suchý. Transportné fóliu dôkladne pritlačte k samolepke. Odstráňte podkladový papier a priložte samolepku na stenu do požadovanej polohy. Dôkladne vyhlaďte. Potom odstráňte transportné fóliu. Lepenie je veľmi jednoduché, pri aplikácii sa neušpiníte, nepoškodíte múr ani nábytok. Výhoda tejto samolepky je, že ju môžete nalepiť na stenu ako celý hárok naraz, alebo každú samolepku zvlášť podľa vlastného uváženia.

Dodacie lehoty: Vzhľadom k veľkému množstvu motívov a farebných kombinácií sú tieto samolepky vyrábané zákazníkom na mieru na základe objednávok. Samolepky sa tlačia v časových intervaloch uvedených pod cenu produktu.

Upozorňujeme, že tieto samolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, mastné alebo inak poškodené povrchy. S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii Tipy a rady.