DNI MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -10 % NA VŠETKO s kódom: DNIMAXMAX
Samolepiace metre
Detský samolepiaci METER - vzor 32

Detský samolepiaci METER - vzor 32

Bežne: 18.29 € Ušetríte 2.50 € (16 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
15.79  s DPH
+

10-15 pracovných dní

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID269153
15.79 

10-15 pracovných dní

Popis

DETSKÝ METER - originálna samolepiaca dekorácia na stenu

Vytvorte svojim deťom z detskej izby rozprávkové prostredie. Originálne samolepky na stenu v priebehu niekoľkých málo minút vkusne a efektne doladia interiér Vášho domova, dajú sa aplikovať na všetky bežné hladké povrchy - steny, dvere, okenné tabule, nábytok, obklady… Naše samolepiace dekorácie sú skvelým darčekom pre všetky deti. Samolepky na stenu sú zhotovené z vysoko kvalitnej fólie, majú matný povrch neodrážajúci svetlo, po aplikácii na povrch steny vyzerajú ako maľované. V ponuke máme desiatky druhov originálnych dekoračných samolepiek : metre na stenu, nálepky okolo vypínačov a zásuviek, nálepky na kreatívnu úpravu interiérov s motívmi známych detských rozprávkových postavičiek, hrdinov a ďalšie. Inšpirujte sa širokým výberom vzorov a farieb a doprajte svojim deťom atraktívnejšie prostredie.

Rozmery samolepky: 130 x 45 cm!!


UPOZORŇUJEME , že tieto samolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, mastné alebo inak poškodené povrchy. S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii Tipy a rady .