Detské regály a knižnice
Detský úložný regál - TYP 7 - NÍZKY

Detský úložný regál - TYP 7 - NÍZKY

Bežne: 179.45 € Ušetríte 29.91 € (20 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
149.54  s DPH
+

2-4 týždne

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID32188
149.54 

2-4 týždne

Popis
Parametry produktov
Návod k tovaru

DETSKÉ REGÁLY A KNIŽNICE - kvalitné regály pre deti do detských izieb. Na výber máme stovky vzorov detských regálov a knihovniček!
NÁŠ TIP: V rovnakom motíve ako detský regál môžete u nás zakúpiť aj detskú posteľ, nočný stolík, komodu, box na hračky, detskú poličku, písací stôl alebo skriňa.

Detské regály ponúkame v neprebernom množstve vzorov, veľkostí i farebných prevedení. Detské regály a knižnice môžete mať len s policami alebo aj so zásuvkami a skrinkami, môžete si zvoliť počet zásuviek, skriniek a poličiek v regáli, šírku regálu aj farebné prevedenie či imitácii dreva. Vaše deti naopak určite ocenia možnosť vybrať si regál v originálnom dizajne presne podľa svojich predstáv. Z desiatok jedinečných obrázkových vzorov pre chlapcov aj dievčatá si nemožno nevybrať. Všetky nami ponúkané detské a študentské regály a knižnice sú vyrobené z veľmi kvalitného lamina.
Dostatok úložného priestoru vedie deti k poriadku, preto správnym výberom detského regálu či knižnice môžete Vaše ratolesti jednoduchým spôsobom naučiť nielen poriadnosť, ale v kombinácii s ďalším nábytkom vytvoriť deťom praktický a zároveň veselý izbičku.

Rozmery regálu: 60x96x34cm (Š x V x H)

Hĺbka:
34 cm
Povrchová úprava:
Biela farba
Šírka:
60 cm
Výška:
96 cm

nábytok

Typ nábytku:
Úložný regál
vzor postele:
pre dievča, pre chlapca, pre všetkých

Nižšie nájdete relevantnú dokumentáciu a manuály k produktu.