HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Lacné dekorácie
Fototapeta plagát 6tich dielna - TOY STORY

Fototapeta plagát 6tich dielna - TOY STORY

Pred zľavou: 22.88  Najnižšia cena za posledných
30 dní pred zlacnením.
Teraz ušetríte 2.92 € (13 %).
19.96  s DPH
+
Skladom

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID35304
22.88 
19.96 

SKLADOM

Popis
Product inquiry

Detská fototapety plagát 6tich dielna - TOY STORY

Pripojte sa k Woodymu, Buzzovi a Jessi a zažite s hračkami veľa dobrodružstiev. Vytvorte svojim deťom báječné miesto pre život. S originálnymi tapetami to dokážete behom chvíle. Lepenie je jednoduché a rýchle, ručné lepenie zvládne každý aj bez predchádzajúcej skúsenosti z lepenie tapiet. Tapety sú zaujímavou alternatívou k samolepkám na stenu, ktoré Vám ponúkame v stovkách jedinečných vzorov.

Celkový rozmer nalepeného plagátu Walltastic je 152,5 cm široký, 244 cm vysoký a skladá sa z 6ti panelov.

INŠTRUKCIE na nalepenie fototapety - POUŽITIE LEPIDLÁ NA PAPIEROVÉ TAPETY

Vyberte diel č. 1. Položte diel tapety obrázkom dole na rovný povrch. Na tapetu naneste lepidlo na tapety, chvíľku nechajte "prevlhčiť" a umiestnite na stenu. Opakujte rovnaký postup u dielov 2 až 6.

Skôr ako začnete:

Vaša tapeta sa skladá zo šiestich dielov. Odporúčame položiť jednotlivé diely na zem v presnom poradí a skontrolovať prípadné vady. Umiestnenie prvého dielu určuje celkový vzhľad dokončenej tapety, venujte umiestnenie a nalepenie čas a pozornosť.

Inštalácia jednotlivých dielov:

Pri inštalácii dielov prosím presne dodržujte rady výrobcu. Pri lepení jednotlivých dielov nečakajte príliš dlho, aby boli okraje zarovnané. Tapeta začína po nalepení na stenu schnúť, takže majte na pamäti, že musíte nalepiť všetky diely tapety pred tým, než si urobíte pauzu. Pre mokrú tapetu je bežné, že je o cca 1cm väčší ako suchá panna. Prebytočné lepidlo z tapety opatrne odstráňte mäkkou handričkou. Odporúčame lepiť jednotlivé diely málinko cez seba, zabránite tak vzniknutia medzier medzi jednotlivými dielmi po uschnutí tapety. Príliš veľa drhnutie a čistenie odstráni z papiera farbu.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:

Ak nájdete akékoľvek chyby, ihneď nás prosím kontaktujte ešte pred nalepením fototapety. Po nalepení akejkoľvek časti nástenné maľby tovar už nevymieňame ani nevraciame peniaze. Spoločnosť Walltastic nenesie žiadnu zodpovednosť za poškodenie nástenné maľby vzniknuté po dodaní či počas lepenia.