HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Matrace 200x90 cm
Penový matrac LUX COMFORT MAJORKA 200x90x13 cm - PUR pena/HR pena

Penový matrac LUX COMFORT MAJORKA 200x90x13 cm - PUR pena/HR pena

Bežne: 162.46 € Ušetríte 37.50 € (30 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
124.96  s DPH
+
Skladom

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID269941
124.96 

SKLADOM

Doplnkový tovar

Chránič matraca 200x90 cm

SKLADOM

12.46 
Bežne: 21.63 €
+
Prešívaný chránič matraca MAX RELAX PREMIUM 200x90 cm

SKLADOM

14.96 
Bežne: 18.71 €
+
Membránový chránič matraca Maxfit 200x90 cm

SKLADOM

21.63 
Bežne: 31.21 €
+
Popis
Parametry produktov

Penový matrac LUX COMFORT MAJORKA - PUR pena/HR pena

Kvalitný matrac, ktorý sa vyznačuje skvelým pomerom cena/výkon. Základom matraca MAJORKA je kvalitná polyuretánová pena, ktorá zaisťuje skvelé prispôsobenie matraca tvaru tela. Pena má vysokú odolnosť proti deformáciám a veľmi dobre odvetráva. Perfektne reaguje na zmenu polohy tela, čím výrazne zvyšuje pohodlie pri spánku. Pórovitá štruktúra peny umožňuje ideálnu cirkuláciu vzduchu, čo výrazne eliminuje množenie roztočov, vznik plesní a ľahko odvetráva absorbovanú vlhkosť. Matrac MAJORKA je teda vhodný aj pre alergikov.

Z jednej strany nájdete vrstvu veľmi kvalitnej studenej peny (HR peny - z anglického High Resilience) s prierezmi pre lepšie odvetrávanie. Táto vysoko pružná pena je obľúbená hlavne vďaka skvelej termoregulácii . Pórovitá štruktúra zaisťuje dobrú priedušnosť, teda dobre vyrovnáva teplotné rozdiely. V lete vás bude táto pena chladiť a v zime zahrievať .

Matrac je stredne tvrdý, obojstranný (stupeň tvrdosti H3) s nosnosťou do 100 kg. Výška matraca je 13 cm.

Zloženie matraca: polyuretánová pena s hustotou 25 kg/m3, studená HR pena s hustotou 30 kg/m3

Poťah: 100% polyester, prešívaný, hypoalergénny, snímateľný (na zips), možno prať v práčke na 40 °C.

Konštrukcia jadra matraca: 4 cm HR pena, 8 cm PUR pena

Vzhľadom na rezanie materiálov matracov v stlačenom stave si výrobca vyhradzuje právo na odchýlky rozmerov do +/- 3% u šírky i dĺžky a +/-1 cm výšky matraca.

Prečo sa rozhodnúť práve pre matrac kolekcie LUX COMFORT?

Jedná sa o privátnu prémiovú kolekciu matracov, vyrobenú exkluzívne na mieru zákazníkom e-shopu MAXMAX.sk. Doprajte si kvalitný a ničím nerušený spánok na matracoch, ktoré sa vyznačujú kvalitnými materiálmi a precíznym spracovaním. Vyberať môžete z mnohých rôznych provedení a variantov - matrace s PUR penou, HR penou, masážnou penou, latexom alebo kokosovou vrstvou - v rôznych výškach a rozmeroch. Všetky matrace LUX COMFORT sú obojstranné a majú snímateľný prateľný poťah, čo umožňuje ich ľahkú údržbu. Ďalšou nespornou prednosťou matracov LUX COMFORT je ich skvelá cena, takže kto hľadá kvalitný produkt za rozumné peniaze, bude celkom určite spokojný. Matrace kolekcie LUX COMFORT sa skvelo prispôsobia potrebám každého užívateľa a sú vhodné nielen do detských postelí, ale vďaka svojej pomerne vysokej nosnosti môžu slúžiť i dospelým.
Jadro matraca:
Polyuretánová (PUR) pena
Prídavné vrstvy matraca:
Studená (HR) pena