Matracový chránič
Prešívaný chránič matraca MAX RELAX PREMIUM 200x80 cm

Prešívaný chránič matraca MAX RELAX PREMIUM 200x80 cm

Bežne: 17.88 € Ušetríte 3.75 € (27 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
14.13  s DPH
+
Skladom

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID270922
14.13 

SKLADOM

Popis

Prešívaný chránič matraca MAX RELAX PREMIUM 200x80 cm

Matracový chránič kolekcie MAX RELAX PREMIUM je výrobok, ktorý prispieva k doplneniu komfortu vášho spánku. Chráni matrac pred ušpinením, poškodením, neprepúšťa vodu ani žiadne iné tekutiny a predlžuje tak životnosť matraca . Zároveň znižuje riziko výskytu roztočov a ich alergénov . Chránič je vhodný aj ako ochrana matraca proti nadmernému poteniu. Jedná sa o prešívanú podložku plnenú polyesterovým vláknom. Povrch chrániča je veľmi príjemný na dotyk , vrchná plocha je prešitá, čím sa zvyšuje životnosť chrániča a vytvára jeho luxusnejší vzhľad. Toto ochranné prestieradlo je opatrené 4 praktickými gumami, ktorými sa veľmi pohodlne pripevní k matracu.
 
Výrobok sa používa pri starostlivosti o deti aj staršie osoby . Môžu ho používať aj pacienti s astmou alebo alergiou . Výrobok je možné tiež použiť v sanatóriách, opatrovateľských domoch a nemocniciach ako každodenné vybavenie lôžka. Chránič je zdravotne nezávadný, hypoalergénny a je vhodný pre deti od narodenia. 1. AKOSŤ.
 
Vlastnosti:
 
Materiál: 100% polyester + 100% polyuretánová membrána
 
Antialergický výrobok
Tkanina s polyuretánovou membránou má certifikát Oeko-Tex Standard 100
Chránič je možné pohodlne upevniť na matrac pomocou štyroch gúm v rohoch.
 
VODEODOLNÝ
Znižuje riziko výskytu roztočov a ich alergénov
Možno prať v práčke na 90 °C . Po vypraní ihneď vyberte z práčky a zaveste. Nežehliť, nebieliť, nesušiť v sušičke.