HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Lacné dekorácie
Samolepky DECOR COLOR vzor 26 - KVETY

Samolepky DECOR COLOR vzor 26 - KVETY

Bežne: 11.21 € Ušetríte 3.33 € (42 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
7.88  s DPH
+
Skladom

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID266285
7.88 

SKLADOM

Popis
Parametry produktov
Product inquiry

Samolepky na stenu DECOR COLOR - objavte čaro jednoduchosti

Hovorí sa, že v jednoduchosti je krása. Presne to platí aj o našich jednofarebných samolepkách na stenu DECOR COLOR. V jednom hárku nájdete 111 kusov samolepiek jedného vzoru v šiestich rôznych veľkostiach, z ktorých môžete behom chvíle vykúzliť dokonale krásne kreácie na stene, nábytku, skle, obkladačkách či akejkoľvek inej rovnej ploche. Samolepky sú vyrobené z vysoko kvalitnej fólie, vďaka matnému povrchu neodrážajú svetlo, po aplikácii na povrch steny vyzerajú ako maľované. Samolepky sa perfektne hodí do všetkých moderných interiérov i detských izieb, objednať si ich môžete v bezmála tridsiatich rôznych farbách. Príklady použitia samolepiek nájdete vo fotogalérii.

NÁŠ TIP: Odporúčame objednať si aspoň dve sady samolepiek jedného vzoru v dvoch rôznych farbách, ktorých kombináciou na stene dosiahnete jedinečného efektu. Buďte kreatívny alebo sa inšpirujte v našej fotogalérii.

JEDNA SADA OBSAHUJE: 10 ks samolepiek s priemerom 7cm, 19 ks samolepiek s priemerom 5 cm, 18 ks samolepiek s priemerom 4 cm, 25 ks samolepiek s priemerom 3,5 cm, 18 ks samolepiek s priemerom 2,5 cm a 21 ks samolepiek s priemerom 2 cm. Vyberať môžete z 29 farebných odtieňov.

Návod na použitie: Po rozbalení nechajte samolepku aspoň 24 hodín narovnať. Vyberte hladký povrch, uistite sa, či je čistý a suchý. Transportné fóliu dôkladne pritlačte k samolepke. Odstráňte podkladový papier a priložte samolepku na stenu do požadovanej polohy. Dôkladne vyhlaďte. Potom odstráňte transportné fóliu. Lepenie je veľmi jednoduché, pri aplikácii sa neušpiníte, nepoškodíte múr ani nábytok. Výhoda tejto samolepky je, že ju môžete nalepiť na stenu ako celý hárok naraz, alebo každú samolepku zvlášť podľa vlastného uváženia.

Upozorňujeme, že tieto samolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, mastné alebo inak poškodené povrchy. S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii Tipy a rady .
Motív:
Príroda