DNI MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -10 % NA VŠETKO s kódom: DNIMAXMAX
Lacné dekorácie
Samolepky na stenu MESTA XXL color - NEW YORK CITY - svetlo modrá

Samolepky na stenu MESTA XXL color - NEW YORK CITY - svetlo modrá

Bežne: 34.96 € Ušetríte 14.17 € (68 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
20.79  s DPH
+
Skladom

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID265023
20.79 

SKLADOM

Popis
Parametry produktov

Samolepky na stenu MESTA XXL - extra veľké samolepiace dekorácie na stenu s motívmi svetových metropol

Buďte kreatívni! Pustite do svojho bytu kúzlo diaľok. Dekoračné samolepky na stenu MESTA XXL sú tu od toho. Ponúkame Vám celkom dvanásť vzorov tých najpopulárnejších svetových metropol na extra veľké samolepke 94 x 180 cm ! Každú samolepku navyše môžete mať v dvadsiatich siedmich farebných odtieňoch, záleží len na Vašom vkuse a fantázii. Vyberať môžete napríklad z týchto motívov: Paríž, Londýn, New York, Sydney, Praha, Kyoto... S amolepky sa perfektne hodia do každého moderného bytu alebo detskej izby , vďaka matnému povrchu neodrážajú svetlo, po aplikácii na povrch steny vyzerajú ako maľované. Samolepiace dekorácie sú zhotovené z vysoko kvalitnej fólie, je možné ich aplikovať na všetky bežné hladké povrchy - steny, dvere, okná, nábytok, obklady... Príklady použitia samolepiek nájdete v rozsiahlej fotogalérii.

Veľkosť archu: 94 x 180 cm! 27 farebných odtieňov!

Dodacie lehoty: Vzhľadom na veľké množstvo motívov a farebných kombinácií sú tieto samolepky vyrábané zákazníkom na mieru na základe objednávok. Približná doba dodania je uvedená pod cenou produktu.

Návod na použitie: Po rozbalení nechajte samolepku aspoň 24 hodín v pokoji narovnať. Vyberte hladký povrch, uistite sa, či je čistý a suchý. Transportnú fóliu dôkladne pritlačte k samolepke. Odstráňte podkladový papier a priložte samolepku na stenu do požadovanej polohy. Dôkladne vyhlaďte. Potom odstráňte transportnú fóliu. Lepenie je veľmi jednoduché, pri aplikácii sa neušpiníte, nepoškodíte stenu ani nábytok. Výhoda tejto samolepky je, že ju môžete nalepiť na stenu ako celý hárok naraz alebo každú samolepku zvlášť podľa vlastného uváženia.

UPOZORŇUJEME , že tieto samolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, latexové alebo poškodené povrchy. S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii Tipy a rady .

Motív:
Mestá