Matrace 200x100 cm
Taštičkový multipocketová matrac RIMINI 200x100x19 cm - latex

Taštičkový multipocketová matrac RIMINI 200x100x19 cm - latex

285.38  s DPH
+

1-2 týždne

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID117035
285.38 

1-2 týždne

Popis
Parametry produktov

Taštičkový multipocketová matrac RIMINI - latex

Rimini sa radí medzi obojstranné micropocketové matrac s dodatkovou vrstvou latexu. Základom matrace sú 12cm taštičkové pružiny nanoHARD s hustotou 510 ks / m2, ktoré rozdeľujú matrac do 7 anatomických zón líšiacich sa tuhosťou pre správne rozloženie váhy a uvoľnenie tela. Vďaka vyššej hustote pružín je výrazne predĺžená životnosť a stabilita matraca oproti štandardným taštičkovým matracom. Pružiny fungujú nezávisle na sebe a každá má vlastný obal, takže perfektne absorbujú pohyby a neprenáša ich ďalej. To iste oceníte u väčších matracov, kde vedľa seba ležia dvaja ľudia. Pružiny sú z oboch strán prekryté prírodným filcom, ktorý chráni penu pred poškodením a polyuretánovou penou, ktorá značne pomáha v rozloženie váhy na viac pružín. Štruktúra matrac umožňuje ideálne cirkuláciu vzduchu, čo výrazne eliminuje množenie roztočov, vzniku plesní a ľahko odvetráva absorbovanú vlhkosť. Matrac je vďaka použitým materiálom a systému odvetrávanie vhodná aj pre alergikov.

Matrac je z jednej strany obohatená o vrstvu latexu, ktorý zaisťuje efektívnu prevzdušnenie matraca počas spánku. Pri každom pohybe na matrac dochádza k stláčanie a spätnému rozťahovanie latexu, čím dochádza k prúdeniu vzduchu vnútornými kanálikmi. Latex je vďaka svojej vysokej elasticite veľmi odolný a príjemne pevný. Strana matrac s latexom teda má tvrdosť H3. Latex vydrží niekoľko rokov bez zjavných zmien v jeho štruktúre.

Matrac je stredne tvrdá, obojstranná (stupeň tvrdosti H3) s nosnosťou do 120 kg. Výška matraca je 19 cm.

Zloženie matraca: taštičkové multipocketové pružiny, polyuretánová pena s hustotou 25 kg / m3, latexová vrstva (20% prírodný latex s hustotou 60kg / m3, 80% syntetický latex s hustotou 60 kg / m3)

Poťah: 100% polyester, prešívaný, hypoalergénne, snímateľný (na zips), možno prať v práčke na 30 ° C.

Konštrukcia jadra matraca: 2 cm PUR pena, filcový oddeľovač pružín, 12 cm taštičkové pružiny nanoHARD, filcový oddeľovač pružín, 2 cm PUR pena, 1,5-2 cm latex

Použitý latex sa pýši certifikáciou EUROLATEX Eco Standard od nemeckého inštitútu TFI. Je teda zaručená zhoda s európskymi normami v oblasti zdravia a životného prostredia. Ku žatvu prírodného latexu sú vyberané iba guatemalskej lesy, ktoré prejdú prísnymi normami pre obnoviteľné hospodárstvo lesov FSC. Nie je prekvapením, že matrace nesie aj označenie Öko-Tex Standard 100, pretože sú použité iba nezávadné materiály bez pesticídov, ťažkých kovov i formaldehydu.

Vzhľadom k rezanie materiálov matracov v stlačenom stave si výrobca vyhradzuje právo na odchýlky rozmerov do +/- 3% u šírky aj dĺžky a +/- 1 cm výšky matraca.

Jadro matraca:
Taštičkové pružiny 510 ks/m2
Prídavné vrstvy matraca:
Latex , Polyuretánová (PUR) pena