HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Metrážové detské koberce
Detský koberec CARS modrý

Detský koberec CARS modrý

Bežne: 15.79 € Ušetríte 1.67 € (12 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
14.13  s DPH
+
Skladom

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID272
14.13 

SKLADOM

Doplnkový tovar

Popis
Parametry produktov
Product inquiry
Doplnky

Detský koberec CARS modrý - Detské koberce

Tento detský koberec je ako stvorený pre všetky malé automobilové fanúšikov, ale aj pre tých, ktorí si obľúbili detský animovaný film Cars (Autá). Koberec sa vyrába v štyroch rôznych farbách, doplnený je o motívy športových áut spolu s efektnými nápismi. Svojim motívom aj farebným odtieňom sa jedná o bytový doplnok vhodný do chlapčenského detskej izby. Koberec možno využiť aj ako podložku na hranie - predovšetkým v prípade, že si Vaše dieťa často hrá na pomerne chladné podlahe a Vy sa bojíte, aby nenachladlo. Podklad detského koberca tvorí teplá plsť. Koberec je veľmi príjemný na dotyk, ľahko sa udržuje, je odolný voči oderu, vyblednutiu farieb vplyvom slnečných lúčov, chemickým prostriedkom i moliam. Vyrobený je z polypropylénu, obšitie je z každej strany koberca. Koberec vlastné hygienický atest. Detské kusové koberce zo 100% polypropylénu patrí k najlacnejším kobercom na trhu, čo im ale neuberá na kvalite, a preto sa teší najväčšej popularite.

Hmotnosť koberca: 1400 g / m 2
Materiál: 100% polypropylén
Podklad: filc
Výška vlasu: 3 mm
Výška koberca: 7 mm
Koberec je vhodný pre bežné podlahové vykurovanie.

UPOZORNENIE:

Ceny kobercov sú uvedené vrátane obšitie zo všetkých strán! U nás máte obšitie metrážového koberce ZADARMO! Na prianie Vám zhotovíme tento koberec v akýchkoľvek rozmeroch, napíšte nám alebo zavolajte.

Tolerancia povolenej odchýlky rozmerov metrážových kobercov (vrátane kobercov pripravovaných tzv. Na mieru) je ± 1% z udávanej (dohodnuté) dĺžky a šírky. Koberce upravované výslovne na prianie zákazníka nemožno vrátiť (okrem zistenia výrobných chýb tovarov).

Berte prosím na vedomie, že u kobercov veľmi malých rozmerov je iba časť vzoru a koberec bude strihaný podľa aktuálnych možností výrobcu.

Motív na koberci nemusí byť vždy umiestnený rovnobežne s okrajom koberca a nie je možné ovplyvniť orientáciu obrázka.

Rozmer koberca:
100x100 cm
Farba:
Modrá
Detský stan TEEPEE (TÍPÍ) VESMÍR s doplnkami - sivý / tmavomodrý

5-15 pracovných dní

74.96 
+
Detská magnetická tabuľa 4v1

SKLADOM

44.96 
+
Drevená detská kriedová tabuľa na stenu

SKLADOM

14.54 
+