Košík
METRÁŽOVÉ DETSKÉ KOBERCE

Detský koberec SMART CITY

Detský koberec SMART CITY
11.54 
8.54 
+

SKLADOM

ID95522

Doprava za babku alebo ZADARMO pri nákupe nad 399.00 €

Popis

Detský koberec SMART CITY - Detské koberce

Detský kusový koberec Smart City s uličkami a domami patrí medzi jeden z najobľúbenejších kobercov pre deti vôbec. Koberec je veľmi príjemný na dotyk, ľahko sa udržuje, je odolný voči oderu, vyblednutiu farieb vplyvom slnečných lúčov, chemickým prostriedkom i moliam. Vyrobený je z polypropylénu, obšitie je z každej strany koberca. Koberec vlastní hygienický atest a je zdravotne nezávadný. Detské kusové koberce zo 100% polypropylénu patria k najlacnejším kobercom na českom trhu, čo im ale neuberá na kvalite, a preto sa tešia najväčšej popularite.

Hmotnosť koberca: 350g / m 2
Materiál: 100% polypropylén
Podklad: filc
Výška koberca: 6-8 mm

UPOZORNENIE:

Ceny kobercov sú uvedené vrátane obšitia zo všetkých strán! U nás máte obšitie metrážového koberce ZADARMO! Na prianie Vám zhotovíme tento koberec v akýchkoľvek rozmeroch, napíšte nám alebo zavolajte.

Tolerancia povolenej odchýlky rozmerov metrážových kobercov (vrátane kobercov pripravovaných tzv. na mieru) je ± 1% z udávanej (dohodnutej) dĺžky a šírky. Koberce upravované výslovne na prianie zákazníka nie je možné vrátiť (okrem zistenia výrobných chýb tovarov).

Berte prosím na vedomie, že pri kobercoch veľmi malých rozmerov je iba časť vzoru a koberec bude strihaný podľa aktuálnych možností výrobcu.

Motív na koberci nemusí byť vždy umiestnený rovnobežne s okrajom koberca a nie je možné ovplyvniť orientáciu obrázka.