Košík
METRÁŽOVÉ DETSKÉ KOBERCE

Detský koberec dedinkou

Dětský koberec Vesnička
12.24 
9.06 
+

SKLADOM - ihned k odeslání

ID188

Detský koberec dedinská - Detské koberce

Detský kusový koberec Dedinka s uličkami a domy patrí medzi jeden z najobľúbenejších kobercov pre deti vôbec. Koberec je veľmi príjemný na dotyk, ľahko sa udržuje, je odolný voči oderu, vyblednutiu farieb vplyvom slnečných lúčov, chemickým prostriedkom i moliam. Vyrobený je z polypropylénu, obšitie je z každej strany koberca. Podklad koberca tvorí teplá plsť, chrániaci Vaše dieťa pred chladom od podlahy, takže si na ňom môže hrať dlhé hodiny. Koberec vlastné hygienický atest a je zdravotne nezávadný. Detské kusové koberce zo 100% polypropylénu patrí k najlacnejším kobercom na českom trhu, čo im ale neuberá na kvalite, a preto sa teší najväčšej popularite.

Hmotnosť koberce: 550g / m 2
Materiál: 100% polypropylén
Podklad: filc
Výška vlasu: 3 mm
Výška koberca: 6,5 mm
Koberec je vhodný pre bežné podlahové vykurovanie.

UPOZORNENIE:

Ceny kobercov sú uvedené vrátane obšitie zo všetkých strán! U nás máte obšitie metrážového koberce ZADARMO! Na prianie Vám zhotovíme tento koberec v akýchkoľvek rozmeroch, napíšte nám alebo zavolajte.

Tolerancia povolenej odchýlky rozmerov metrážových kobercov (vrátane kobercov pripravovaných tzv. Na mieru) je ± 1% z udávanej (dohodnuté) dĺžky a šírky. Koberce upravované výslovne na prianie zákazníka nemožno vrátiť (okrem zistenia výrobných chýb tovarov).

Berte prosím na vedomie, že u kobercov veľmi malých rozmerov je iba časť vzoru a koberec bude strihaný podľa aktuálnych možností výrobcu.

Motív na koberci nemusí byť vždy umiestnený rovnobežne s okrajom koberca a nie je možné ovplyvniť orientáciu obrázka.