DNI MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -10 % NA VŠETKO s kódom: DNIMAXMAX
Samolepiace metre
Detský METER - vzor 1B

Detský METER - vzor 1B

Bežne: 18.29 € Ušetríte 2.50 € (16 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
15.79  s DPH
+
Skladom

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID667
15.79 

SKLADOM

Popis

DETSKÝ METER - originálne samolepiace dekorácie

Vytvorte svojim deťom z detskej izby rozprávkové prostredie. Originálne samolepky na stenu v priebehu niekoľkých málo minút vkusne a efektne doladia interiér Vášho domova, možno ich aplikovať na všetky bežné hladké povrchy - steny, dvere, okenné tabule, nábytok, obklady ... Naše samolepiace   dekorácie sú skvelým darčekom pre všetky deti. Samolepky na stenu sú zhotovené z vysoko kvalitnej fólie, majú matný povrch neodrážajúci svetlo, po aplikácii na povrch steny vyzerajú ako maľované. V ponuke máme desiatky druhov originálnych dekoračných samolepiek: metre na stenu, nálepky okolo vypínačov a zásuviek, nálepky pre kreatívnu úpravu interiérov s motívmi známych detských rozprávkových postavičiek, hrdinov a ďalšie. Inšpirujte sa širokým výberom vzorov a farieb a doprajte svojim deťom atraktívnejšie prostredie.

Rozmery samolepky: 130 x 45 cm !!

UPOZORŇUJEME, že tieto samolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, latexové, vlhké alebo poškodené povrchy. S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii   Tipy a rady .