Samolepiace metre
Detský samolepiaci METER COLOR - vzor 7

Detský samolepiaci METER COLOR - vzor 7

Bežne: 31.21 € Ušetríte 7.08 € (29 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
24.13  s DPH
+

10-15 pracovných dní

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID266416
24.13 

10-15 pracovných dní

Popis

Detský samolepiaci METER COLOR - detské samolepiace dekorácie na stenu

Jednofarebné detské samolepky na stenu - novinka v našej ponuke. Samolepky sa perfektne hodia do každej detskej izby , vďaka matnému povrchu neodrážajú svetlo, po aplikácii na povrch steny vyzerajú ako maľované. Samolepiace dekorácie sú zhotovené z vysoko kvalitnej fólie, je možné ich aplikovať na všetky bežné hladké povrchy - steny, dvere, okná, nábytok, obklady... Vďaka našim krásnym samolepkám môžete z detskej izby počas krátkej chvíle vytvoriť zázračné miesto plné veselých postavičiek, zvieratiek, rozprávkových bytostí a ďalších obľúbených detských hrdinov, ktoré budú mať pozitívny vplyv na rozvoj zmyslového vnímania a fantáziu Vašich detí. S amolepkami môžete vyberať z bezmála tridsiatich rôznych farieb, dokonale tak ladí ku každej farbe steny. Príklady použitia detských samolepiek nájdete v rozsiahlej fotogalérii.

Veľkosť samolepky: 94 x 45 cm! 28 farebných odtieňov! 28 farebných odtieňov!

Návod na použitie: Po rozbalení nechajte samolepku aspoň 24 hodín v pokoji narovnať. Vyberte hladký povrch, uistite sa, či je čistý a suchý. Transportnú fóliu dôkladne pritlačte k samolepke. Odstráňte podkladový papier a priložte samolepku na stenu do požadovanej polohy. Dôkladne vyhlaďte. Potom odstráňte transportnú fóliu. Lepenie je veľmi jednoduché, pri aplikácii sa neušpiníte, nepoškodíte stenu ani nábytok. Výhoda tejto samolepky je, že ju môžete nalepiť na stenu ako celý hárok naraz, alebo každú samolepku zvlášť podľa vlastného uváženia.

Dodacie lehoty: Vzhľadom na veľké množstvo motívov a farebných kombinácií sú tieto samolepky vyrábané zákazníkom na mieru na základe objednávok. Samolepky sa tlačia v časových intervaloch uvedených pod cenou produktu.

Upozorňujeme, že tieto samolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, mastné alebo inak poškodené povrchy. S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii Tipy a rady.