Detské otočné stoličky
Detská otočná stolička GREG - GRAFFITI color

Detská otočná stolička GREG - GRAFFITI color

Bežne: 135.38 € Ušetríte 20.83 € (18 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
114.54  s DPH
+

5-10 pracovných dní

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID47523
114.54 

5-10 pracovných dní

Popis

Detská otočná stolička GREG - GRAFFITI color

Detská otočná stolička GREG sa vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálov a precíznym spracovaním. Táto veľmi podarená a pekná otočná stolička sa výborne hodí k nami ponúkaným detským písacím a PC stolom. Spodná základňa stoličky je vyrobená z polyamidu s prímesou 30% nylonu. Vďaka tomu je táto stolička veľmi odolná a zvládne zaťaženie až 120 kg.

Stolička je vybavená mechanizmy, ktoré umožňujú uzamknutie náklonu operadla v rade polôh, nastavenie výšky operadla, hĺbky sedu a samozrejme tiež výšky sedu s rozmedzím 12 cm. Operadlo poskytuje potrebnú oporu chrbta a sedák zaručuje pohodlie aj pri dlhšom sedení. Komfort pri týchto častí otočné stoličky zaisťuje kvalitné pena a čalúnenie.

Súčasťou otočné stoličky sú odolné tvrdé kolieska, ktoré sú ideálne pre mäkké povrchy (napr. Koberce). Bez problémov sa ale pohybujú aj na plávajúcej podlahe, dlažbe a inom tvrdším povrchu.

Tovar je dodávaný v demonte s priloženým návodom na montáž.

Rozmery stoličky:
šírka: 60 cm
výška s kolieskami: 95-109 cm (nastaviteľná)
hĺbka: 60 cm

Rozmery sedadla:
šírka: 46 cm
výška s kolieskami po vrch sedadla: 48-60 cm (nastaviteľná)
hĺbka: 43 cm

Rozmery operadla:
šírka: 44 cm
výška: 52 cm