DNI MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -10 % NA VŠETKO s kódom: DNIMAXMAX
Kolekcia BLANC
Nočný stolík BLANC

Nočný stolík BLANC

Bežne: 149.96 € Ušetríte 25.00 € (20 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
124.96  s DPH
+

1-3 týždne

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID46317
124.96 

1-3 týždne

Popis
Parametry produktov

Detský nočný stolík BLANC sa vyznačuje vysokou kvalitou remeselného spracovania, ktoré zaisťujú kvalitné lamino dosky (18 mm). Hrany nočného stolíka sú opatrené abs / pvc materiálom pre väčšiu bezpečnosť a dlhšiu životnosť. Nočný stolík spĺňa posledné dizajnové trendy a ľahko tak zapadne do ľubovoľného moderného izbičky Vášho dieťaťa. Vytvorte pre Vaše dieťa príjemné prostredie, v ktorom bude mať radosť sa učiť a relaxovať. Získať nadštandardné úložný priestor a zároveň krásny dizajnový nábytok nikdy nebolo jednoduchšie! Kvalitný nočný stolík urobí radosť každému dieťaťu! Zostavte si ľahko a rýchlo celú izbu z jednej kolekcie. V každej kolekcii ponúkame mnoho rôznych typov jednotlivých častí izbovej zostavy.

Vyberať môžete z mnohých farebných variantov. Rad Blanc je typická svojou jednoduchosťou. Farebne sa tak od zvyšku bieleho tela líšia iba horná doska a časť podstavca - zvyšok zostáva čisto biely:

paleta farieb

Tovar je dodávaný v demonte.

Rozmery:
šírka: 40 cm
výška: 65 cm
hĺbka: 40 cm

Hĺbka:
40 cm
Šírka:
40 cm
Výška:
65 cm

nábytok

Typ nábytku:
Nočný stolík
vzor postele:
pre dievča, pre chlapca, pre všetkých