HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Kolekcia BLANC
Regál BLANC - TYP B

Regál BLANC - TYP B

Bežne: 274.13 € Ušetríte 82.50 € (43 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
191.63  s DPH
+

1-3 týždne

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID46203
191.63 

1-3 týždne

Popis
Parametry produktov

Detský regál BLANC - TYP B sa vyznačuje vysokou kvalitou remeselného spracovania, ktoré zaisťujú kvalitné lamino dosky (18 mm). Hrany regálu sú opatrené abs / pvc materiálom pre väčšiu bezpečnosť a dlhšiu životnosť. Regál spĺňa posledné dizajnové trendy a ľahko tak zapadne do ľubovoľného moderného izbičky Vášho dieťaťa. Vytvorte pre Vaše dieťa príjemné prostredie, v ktorom bude mať radosť sa učiť a relaxovať. Získať nadštandardné úložný priestor a zároveň krásny dizajnový nábytok nikdy nebolo jednoduchšie! Kvalitné regál urobí radosť každému dieťaťu! Zostavte si ľahko a rýchlo celú izbu z jednej kolekcie. V každej kolekcii ponúkame mnoho rôznych typov jednotlivých častí izbovej zostavy.

Vyberať môžete z mnohých farebných variantov. Rad Blanc je typická svojou jednoduchosťou. Farebne sa tak od zvyšku bieleho tela líšia iba horná doska a časť podstavca - zvyšok zostáva čisto biely:

paleta farieb

Tovar je dodávaný v demonte.

Rozmery:
šírka: 40 cm
výška: 190 cm
hĺbka: 40 cm

Hĺbka:
40 cm
Šírka:
40 cm
Výška:
190 cm

nábytok

Typ nábytku:
Úložný regál
vzor postele:
pre dievča, pre chlapca, pre všetkých