DNI MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -10 % NA VŠETKO s kódom: DNIMAXMAX
Matrace 200x90 cm
Penový matrac NAPOLEON 200x90x14 cm - HR pena / latex

Penový matrac NAPOLEON 200x90x14 cm - HR pena / latex

203.71  s DPH
+

1-2 týždne

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID98693
203.71 

1-2 týždne

Popis
Parametry produktov

Penový matrac NAPOLEON - latex / pena / HR pena

Komfortný a moderný matrac za skvelú cenu. Základom matraca NAPOLEON je 7-zónová kvalitná polyuretánová pena, ktorá zaisťuje dokonalé prispôsobenie matraca tvaru tela. Pena má vysokú odolnosť proti deformáciám a veľmi dobre odvetráva. Perfektne reaguje na zmenu polohy tela, čím výrazne zvyšuje pohodlie pri spánku. Pórovitá štruktúra peny umožňuje ideálne cirkuláciu vzduchu, čo výrazne eliminuje množenie roztočov, vzniku plesní a ľahko odvetráva absorbovanú vlhkosť. Matrac NAPOLEON je teda vhodná aj pre alergikov.

Z jednej strany nájdete vrstvu veľmi kvalitný 7-zónové studenej peny (HR peny - z anglického High Resilience). Táto vysoko pružná pena je obľúbená hlavne vďaka skvelej termoreguláciu. Pórovitá štruktúra zaisťuje dobrú priedušnosť, teda dobre vyrovnáva teplotné rozdiely. V lete vás bude táto pena chladiť a v zime zahrievať. Táto pena s označením N2538 má oproti bežnej HR pene ešte navyše zvýšenú pevnosť a priepustnosť vzduchu.

Matrac je z druhej strany obohatená o vrstvu latexu, ktorý zaisťuje efektívnu prevzdušnenie matraca počas spánku. Pri každom pohybe na matrac dochádza k stláčanie a spätnému rozťahovanie latexu, čím dochádza k prúdeniu vzduchu vnútornými kanálikmi. Latex je vďaka svojej vysokej elasticite veľmi odolný a príjemne pevný. Strana matrac s latexom teda má tvrdosť H3. Latex vydrží niekoľko rokov bez zjavných zmien v jeho štruktúre.

Matrac je stredne tvrdá, obojstranná (stupeň tvrdosti H3) s nosnosťou do 100 kg. Výška matraca je 14 cm.

Zloženie matraca: polyuretánová pena s hustotou 25 kg / m3, studená HR pena s hustotou 30 kg / m3, latexová vrstva (20% prírodný latex s hustotou 60kg / m3, 80% syntetický latex s hustotou 60 kg / m3)

Poťah: 100% polyester, prešívaný, hypoalergénne, snímateľný (na zips), možno prať v práčke na 30 ° C.

Konštrukcia jadra matraca: 2 cm HR pena N2538, 9 cm PUR pena, 2 cm latex

Použitý latex sa pýši certifikáciou EUROLATEX Eco Standard od nemeckého inštitútu TFI. Je teda zaručená zhoda s európskymi normami v oblasti zdravia a životného prostredia. Ku žatvu prírodného latexu sú vyberané iba guatemalskej lesy, ktoré prejdú prísnymi normami pre obnoviteľné hospodárstvo lesov FSC. Nie je prekvapením, že matrace nesie aj označenie Öko-Tex Standard 100, pretože sú použité iba nezávadné materiály bez pesticídov, ťažkých kovov i formaldehydu.

Vzhľadom k rezanie materiálov matracov v stlačenom stave si výrobca vyhradzuje právo na odchýlky rozmerov do +/- 3% u šírky aj dĺžky a +/- 1 cm výšky matraca.

Jadro matraca:
Polyuretánová (PUR) pena
Prídavné vrstvy matraca:
Latex , Studená (HR) pena