DNI MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -10 % NA VŠETKO s kódom: DNIMAXMAX
Matrace 200x90 cm
Taštičkový matrac FORMA 200x90x18 cm - kokos

Taštičkový matrac FORMA 200x90x18 cm - kokos

162.04  s DPH
+

1-2 týždne

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID102616
162.04 

1-2 týždne

Popis
Parametry produktov

Taštičkový matrac FORMA 200x90x18 cm - kokos

Pohodlná taštičkový matrac, ktorý sa vyznačuje vysokým komfortom a moderným spracovaním. Základ matraca tvorí 12cm taštičkové pružiny nanoHARD s hustotou 289 ks / m2, ktoré rozdeľujú matrac do 7 anatomických zón líšiacich sa tuhosťou pre správne rozloženie váhy a uvoľnenie tela. Pružiny fungujú nezávisle na sebe a každá má vlastný obal, takže perfektne absorbujú pohyby a neprenáša ich ďalej. To iste oceníte u väčších matracov, kde vedľa seba ležia dvaja ľudia. Pružiny sú z oboch strán prekryté prírodným filcom, ktorý chráni priliehajúce penu pred poškodením pružinami a polyuretánovou penou, ktorá značne pomáha v rozloženie váhy na viac pružín. Štruktúra matrac umožňuje ideálne cirkuláciu vzduchu, čo výrazne eliminuje množenie roztočov, vzniku plesní a ľahko odvetráva absorbovanú vlhkosť. Matrac je vďaka použitým materiálom a systému odvetrávanie vhodná aj pre alergikov.

Na hornej strane matraca je umiestnené organické kokosové vlákno. Benefity sú hlavne skvelé antialergické vlastnosti a dokonalá ochrana proti roztočom a mikroorganizmom, ale aj veľká priedušnosť a odvod vlhkosti. Kokosové vlákno matrac príjemne spevní a dodá jej správnu tuhosť. Ak máte radi spánok na tvrdšie matrac, tak si obľúbite spánok na strane s kokosovým vláknom, kde je tvrdosť H4.

Matrac je obojstranná (stupňa tvrdosti H3 / H4). Ideálne nosnosť je do 90 kg. Výška matraca je 18 cm.

Zloženie matraca: taštičkové pružiny, polyuretánová pena s hustotou 25 kg / m3, prírodný filc, 100% prírodné kokosové vlákno

Poťah: 100% polyester, prešívaný, hypoalergénne, snímateľný (na zips), možno prať v práčke na 30 ° C.

Konštrukcia jadra matraca: 2 cm PUR pena, filcový oddeľovač pružín, 12 cm taštičkové pružiny nanoHARD, filcový oddeľovač pružín, 2 cm PUR pena, 1 cm kokosové vlákna

Vzhľadom k rezanie materiálov matracov v stlačenom stave si výrobca vyhradzuje právo na odchýlky rozmerov do +/- 3% u šírky aj dĺžky a +/- 1 cm výšky matraca.

Jadro matraca:
Taštičkové pružiny 289 ks/m2
Prídavné vrstvy matraca:
Kokos , Polyuretánová (PUR) pena