HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Matrace 200x80 cm
Penový matrac SPECIAL 200x80x14 cm - HR / latex

Penový matrac SPECIAL 200x80x14 cm - HR / latex

191.21  s DPH
+

1-2 týždne

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID75133
191.21 

1-2 týždne

Doplnkový tovar

Chránič matraca 200x80 cm

SKLADOM

12.46 
+
Prešívaný chránič matraca MAX RELAX PREMIUM 200x80 cm

SKLADOM

14.13 
+
Popis
Parametry produktov
Product inquiry
Doplnky

Penový matrac SPECIAL - pena / latex

Kvalitný matrac, ktorý sa vyznačuje vysokým komfortom a nadštandardným prevedením. Základom matraca SPECIAL je 9zónová elastická HR pena, ktorá zaisťuje dokonalé prispôsobenie matraca tvaru tela. HR (hovorovo "studená") pena je u matracov veľmi obľúbená vďaka svojej dlhodobej trvanlivosti, odolnosti proti deformáciám a výborným odvetrávaním. Perfektne reaguje na zmenu polohy tela, čím výrazne zvyšuje pohodlie pri spánku. Pórovitá štruktúra peny umožňuje ideálne cirkuláciu vzduchu, čo výrazne eliminuje množenie roztočov, vzniku plesní a ľahko odvetráva absorbovanú vlhkosť. Matrac SPECIAL je teda vhodná aj pre alergikov.

Matrac je obohatená o vrstvu latexu, ktorý zaisťuje efektívnu prevzdušnenie matraca počas spánku. Pri každom pohybe na matrac dochádza k stláčanie a spätnému rozťahovanie latexu, čím dochádza k prúdeniu vzduchu vnútornými kanálikmi. Latex je vďaka svojej vysokej elasticite veľmi odolný a príjemne pevný. Strana matrac s latexom teda má tvrdosť H3. Latex vydrží niekoľko rokov bez zjavných zmien v jeho štruktúre.

Matrac SPECIAL je lepená inovatívnym systémom hotmelt, u ktorého oproti klasickým vodným lepidlám nevznikajú pri výrobe prchavé látky. Lepidlo hotmelt je navyše obohatené o vosky a prírodné živice zabraňujúce oxidácii lepidlá, aby bol matrac maximálne bezpečná a spĺňala všetky hygienické normy.  

Matrac je stredne tvrdá, obojstranná (stupeň tvrdosti H2 / H3) s nosnosťou do 90 kg. Výška matraca je 14 cm.

Zloženie matraca: studená pena HR s hustotou 30 kg / m3, polyuretánová pena s hustotou 25 kg / m3, latexová vrstva (20% prírodný latex s hustotou 60kg / m3, 80% syntetický latex s hustotou 60 kg / m3)

Poťah: 100% polyester, prešívaný, hypoalergénne, snímateľný (na zips), možno prať v práčke na 30 ° C.

Konštrukcia jadra matraca: 1,5-2 cm latex, 5,5 cm HR pena, 5,5 cm PUR pena

Použitý latex sa pýši certifikáciou EUROLATEX Eco Standard od nemeckého inštitútu TFI. Je teda zaručená zhoda s európskymi normami v oblasti zdravia a životného prostredia. Ku žatvu prírodného latexu sú vyberané iba guatemalskej lesy, ktoré prejdú prísnymi normami pre obnoviteľné hospodárstvo lesov FSC. Nie je prekvapením, že matrace nesie aj označenie Öko-Tex Standard 100, pretože sú použité iba nezávadné materiály bez pesticídov, ťažkých kovov i formaldehydu.

Vzhľadom k rezanie materiálov matracov v stlačenom stave si výrobca vyhradzuje právo na odchýlky rozmerov do +/- 3% u šírky aj dĺžky a +/- 1 cm výšky matraca.

Jadro matraca:
Studená (HR) pena
Prídavné vrstvy matraca:
Latex , Polyuretánová (PUR) pena
Chránič matraca 200x80 cm

SKLADOM

12.46 
+
Prešívaný chránič matraca MAX RELAX PREMIUM 200x80 cm

SKLADOM

14.13 
+