DNI MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -10 % NA VŠETKO s kódom: DNIMAXMAX

Kvalitné overené výrobky

V našom obchode ponúkame len kvalitný preverený tovar od tuzemských aj zahraničných výrobcov. Pri danom sortimente kladieme dôraz na jeho individualitu, výnimočnosť a najnižšiu cenu na trhu. Predávame len taký tovar, ktorý zodpovedá predstavám náročného zákazníka, je svojím spracovaním a úžitkovou hodnotou na vysokej úrovni a jeho používanie je maximálne bezpečné a pohodlné.

Atraktívne nízke ceny

Všetok sortiment ponúkame za najnižšie ceny v Slovenskej republike. Stojíme si za tým, že nákup na MAXMAX.sk je pre vás vždy maximálne výhodný. Všetok tovar odoberáme len od priamych výrobcov alebo výhradných dovozcov.
Ak máte záujem odoberať náš tovar do vlastného obchodu, ozvite sa nám. Navrhneme optimálne riešenie aj ceny priamo vám na mieru. Sme otvorení akejkoľvek zmysluplnej spolupráci.

Reálne dodacie lehoty

Dodacie lehoty jednotlivých výrobkov sa môžu líšiť. Záleží na tom, či sú skladom (či už u nás, popr. u výrobcu), alebo sa zákazníkovi vyrábajú takzvane "na mieru" (napr. detské postieľky). Nesľubujeme termíny, ktoré sú nereálne! Obvyklá dodacia doba je 3 až 10 pracovných dní od objednania, ak je dlhšia, vždy uvádzame v popise daného produktu dôvod.
O stave spracovávania vašej objednávky ste od nás vždy informovaní e-mailom. Presne viete: A) Kedy sme Vašu objednávku prijali. B) Kedy bola spracovaná a v akom predpokladanom termíne Vám bude tovar dodaný. C) Ktorý deň presne bola zásielka vyexpedovaná a je na ceste k Vám.

Individuálny prístup

Kladieme dôraz na individuálny prístup k zákazníkovi. Komunikácia s vami je teda pre nás absolútne samozrejmá. Vieme, že pri výbere hlavne drahších výrobkov je často dobrá rada na nezaplatenie, preto sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť, radi vám pomôžeme alebo poradíme. Najmä pri sortimente, ktorý sa zákazníkovi vyrába na objednávku, je toto veľmi dôležité. Urobíme vždy maximum pre to, aby sme uspokojili aj tie najnáročnejšie priania.

Možnosť osobného odberu tovaru v Uherskom Brode

Ušetrite náklady za dopravu! Našim zákazníkom ponúkame možnosť osobného odberu objednaného tovaru v sídle firmy MAXMAX.cz, s.r.o. v Uherskom Brode (ul. Prakšická 929).

Otvorené máme v pracovné dni od 8.00 do 15.30 hodín. Akonáhle pre Vás bude tovar pripravený k odberu, budeme Vás informovať e-mailom alebo telefonicky.