Košík
SAMOLEPKY MAPY SVETA

Samolepiace MAPA SVETA - vzor 1

Samolepiace MAPA SVETA - vzor 1
39.96 
31.96 

Doprava za babku alebo ZADARMO pri nákupe nad 300.00 €


+

SKLADOM

ID25256
Popis

Samolepky na stenu MAPY SVETA - originálne samolepiace dekorácie nielen pre školákov

Kúpte svojim deťom originálne samolepiace dekoráciu na stenu v podobe mapy sveta! V ponuke máme štyri rôzne vzory - obľúbenou maľovanú mapu sveta (v českom jazyku), ďalej dve politickej mapy (v angličtine) a jednofarebnú mapu (bez textu), u ktorej si môžete vybrať farbu z 28 farebných odtieňov. Veľkosť samolepky je 130 x 80 cm, okrem detských izbičiek nájde táto originálna samolepka uplatnenie aj v materských či základných školách, ako doplnková pomôcka výučby. Samolepky na stenu sú zhotovené z vysoko kvalitnej fólie, majú matný povrch neodrážajú svetlo. Príklady použitia dekoračných samolepiek na stenu nájdete vo fotogalérii.

Veľkosť samolepky: 130 x 80 cm!

Návod na použitie: Vyberte hladký povrch, uistite sa, či je čistý a suchý. Odstráňte samolepku a priložte do požadovanej polohy. Potom vyhlaďte handričkou. Lepenie je veľmi jednoduché, pri aplikácii sa neušpiníte, nepoškodíte múr ani nábytok.
Dodacie lehoty: Väčšinu tovaru máme skladom, takže Vám ho obratom zašleme. Napriek tomu sa môže stať, že práve Vami požadovaná samolepka bude momentálne vypredaná. V takom prípade Vám ju pri najbližšej možnej príležitosti necháme natlačiť a termín dodania potvrdíme e-mailom.
Upozorňujeme, že tieto samolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, mastné alebo inak poškodené povrchy.

S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii Tipy a rady.