DNI MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -10 % NA VŠETKO s kódom: DNIMAXMAX
Samolepky Decor
Samolepky DECOR COLOR vzor 24 - SRDCE

Samolepky DECOR COLOR vzor 24 - SRDCE

11.21  s DPH
+

5-12 pracovných dní

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID25858
11.21 

5-12 pracovných dní

Popis
Parametry produktov

Samolepky na stenu DECOR COLOR - objavte kúzlo jednoduchosti

Hovorí sa, že v jednoduchosti je krása. Presne to platí aj o našich jednofarebných samolepkách na stenu DECOR COLOR. V jednom archu nájdete 111 kusov samolepiek jedného vzoru v šiestich rôznych veľkostiach, z ktorých môžete počas chvíle vykúzliť dokonale krásne kreácie na stene, nábytku, skle, kachličkách či akejkoľvek inej rovnej ploche. Samolepky sú vyrobené z vysoko kvalitnej fólie, vďaka matnému povrchu neodrážajú svetlo, po aplikácii na povrch steny vyzerajú ako maľované. Samolepky sa perfektne hodia do všetkých moderných interiérov i detských izieb, objednať si ich môžete v bezmála tridsiatich rôznych farbách. Príklady použitia samolepiek nájdete vo fotogalérii.

NÁŠ TIP: Odporúčame objednať si aspoň dve sady samolepiek jedného vzoru v dvoch rôznych farbách, ktorých kombináciou na stene dosiahnete jedinečný efekt. Buďte kreatívni alebo sa inšpirujte v našej fotogalérii.

JEDNA SADA OBSAHUJE: 10 ks samolepiek s priemerom 7cm, 19 ks samolepiek s priemerom 5 cm, 18 ks samolepiek s priemerom 4 cm, 25 ks samolepiek s priemerom 3,5 cm, 18 ks samolepiek s priemerom 2,5 cm a 21 ks samolepiek s priemerom 2 cm. Vyberať môžete z 29 farebných odtieňov.

Návod na použitie: Po rozbalení nechajte samolepku aspoň 24 hodín narovnať. Vyberte hladký povrch, uistite sa, či je čistý a suchý. Transportnú fóliu dôkladne pritlačte k samolepke. Odstráňte podkladový papier a priložte samolepku na stenu do požadovanej polohy. Dôkladne vyhlaďte. Potom odstráňte transportnú fóliu. Lepenie je veľmi jednoduché, pri aplikácii sa neušpiníte, nepoškodíte stenu ani nábytok. Výhoda tejto samolepky je, že ju môžete nalepiť na stenu ako celý hárok naraz, alebo každú samolepku zvlášť podľa vlastného uváženia.

Upozorňujeme, že tieto samolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, mastné alebo inak poškodené povrchy. S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii Tipy a rady .

Motív:
Abstraktné