HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Lacné dekorácie
Samolepky na stenu MESTA color - WARSZAWA - čierna

Samolepky na stenu MESTA color - WARSZAWA - čierna

Pred zľavou: 12.04  Najnižšia cena za posledných
30 dní pred zlacnením.
Teraz ušetríte 2.08 € (17 %).
9.96  s DPH
+
Skladom

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID265014
12.04 
9.96 

SKLADOM

Popis
Parametry produktov

Samolepky na stenu MESTA - WARSZAWA - dekoračné samolepky nielen do detských izieb

Lacné samolepky na stenu - ponúkame najkrajšie samolepky v SR! Detské samolepky, abstraktné samolepky, samolepky pod vypínač a pod. Dekoračné samolepky na stenu sú v dnešnej dobe neoddeliteľnou súčasťou každého bývania. Dokážu oživiť, zútulniť, pocitovo zdokonaliť interiér. Jednofarebné samolepky sa perfektne hodia do každého moderného bytu alebo detskej izby , vďaka matnému povrchu neodrážajú svetlo, po aplikácii na povrch steny vyzerajú ako maľované. Samolepiace dekorácie sú zhotovené z vysoko kvalitnej fólie, dajú sa aplikovať na všetky bežné hladké povrchy - steny, dvere, okná, nábytok, obklady... Vďaka našim krásnym samolepkám môžete z každého interiéru počas krátkej chvíle vytvoriť originálne miesto pre život, záleží len na Vašej fantázii, ako jednotlivé samolepky na stene rozmiestnite. Odtieň samolepky môžete vyberať z takmer tridsiatich rôznych farieb, dokonale tak ladí ku každej farbe steny. Príklady použitia samolepiek nájdete v rozsiahlej fotogalérii.

Veľkosť archu: 45 x 100 cm! 28 farebných odtieňov!

Návod na použitie: Po rozbalení nechajte samolepku aspoň 24 hodín v pokoji narovnať. Vyberte hladký povrch, uistite sa, či je čistý a suchý. Transportnú fóliu dôkladne pritlačte k samolepke. Odstráňte podkladový papier a priložte samolepku na stenu do požadovanej polohy. Dôkladne vyhlaďte. Potom odstráňte transportnú fóliu. Lepenie je veľmi jednoduché, pri aplikácii sa neušpiníte, nepoškodíte stenu ani nábytok. Výhoda tejto samolepky je, že ju môžete nalepiť na stenu ako celý hárok naraz alebo každú samolepku zvlášť podľa vlastného uváženia.

Dodacie lehoty: Vzhľadom na veľké množstvo motívov a farebných kombinácií sú tieto samolepky vyrábané zákazníkom na mieru na základe objednávok. Samolepky sa tlačia v časových intervaloch uvedených pod cenou produktu.

Upozorňujeme, že tieto samolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, mastné alebo inak poškodené povrchy. S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii Tipy a rady.

Motív:
Mestá