HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Lacné dekorácie
Dvojfarebné samolepky EXTRA DUO COLOR - vzor 3 - čierna (A) + medená (B)

Dvojfarebné samolepky EXTRA DUO COLOR - vzor 3 - čierna (A) + medená (B)

Pred zľavou: 12.04  Najnižšia cena za posledných
30 dní pred zlacnením.
Teraz ušetríte 1.67 € (14 %).
10.38  s DPH
+
Skladom

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID25069
12.04 
10.38 

SKLADOM

Popis
Parametry produktov
Product inquiry

Dvojfarebné samolepky na stenu EXTRA DUO COLOR - čierna (A) + medená (B)

Najobľúbenejšie vzory samolepiek teraz teraz tiež v dvojfarebnom prevedení! Vytvorte si vlastnú originálnu dekoráciu - samolepku na stenu Extra Dou Color si môžete farebne nakombinovať v dvoch farbách, záleží iba na Vašej fantázii, aké odtiene zvolíte. Buďte IN! Samolepky na stenu sú v dnešnej dobe neoddeliteľnou súčasťou každého bývania, p erfektne sa hodí do každého moderného bytu alebo detskej izby. Vďaka matnému povrchu neodrážajú svetlo, po aplikácii na povrch steny vyzerajú ako maľované. D ekorační samolepky na zeď jsou zhotoveny z vysoce kvalitní fólie, lze je aplikovat na všechny běžné hladké povrchy - stěny, dveře, okna, nábytek, obklady... Díky samolepkám můžete z každého interiéru během krátké chvíle vytvořit útulné místo pro život, záleží pouze na Vašej fantázii, ako jednotlivé samolepky na stene rozmiestnite. Príklady použitia samolepiek nájdete v rozsiahlej fotogalérii.

Veľkosť archu: 95 x 45 cm (hlavný vzor A) + 95 x 6 cm (doplnkový vzor B).

Návod na použitie: Po rozbalení nechajte samolepku aspoň 24 hodín v pokoji narovnať. Vyberte hladký povrch, uistite sa, či je čistý a suchý. Transportnú fóliu dôkladne pritlačte k samolepke. Odstráňte podkladový papier a priložte samolepku na stenu do požadovanej polohy. Dôkladne vyhlaďte. Potom odstráňte transportnú fóliu. Lepenie je veľmi jednoduché, pri aplikácii sa neušpiníte, nepoškodíte stenu ani nábytok. Výhoda tejto samolepky je, že ju môžete nalepiť na stenu ako celý hárok naraz alebo každú samolepku zvlášť podľa vlastného uváženia.

Dodacie lehoty: Vzhľadom na veľké množstvo motívov a farebných kombinácií sú tieto samolepky vyrábané zákazníkom na mieru na základe objednávok. Samolepky sa tlačia v časových intervaloch uvedených pod cenou produktu.

Upozorňujeme, že tieto samolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, mastné alebo inak poškodené povrchy. S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii Tipy a rady.

Motív:
Príroda