DNI MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -10 % NA VŠETKO s kódom: DNIMAXMAX
Lacné dekorácie
Samolepky DECOR COLOR vzor 4 - KOTVY - 082 béžová

Samolepky DECOR COLOR vzor 4 - KOTVY - 082 béžová

Bežne: 11.21 € Ušetríte 3.33 € (42 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
7.88  s DPH
+
Skladom

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID265557
7.88 

SKLADOM

Popis
Parametry produktov

Samolepky na stenu DECOR COLOR - objavte kúzlo jednoduchosti

Hovorí sa, že v jednoduchosti je krása. Presne to platí aj o našich jednofarebných samolepkách na stenu DECOR COLOR. V jednom archu nájdete desiatky kusov samolepiek jedného vzoru, z ktorých môžete počas chvíle vykúzliť dokonale krásne kreácie na stene, nábytku, skle, kachličkách či akejkoľvek inej rovnej ploche. Samolepky sú vyrobené z vysoko kvalitnej fólie, vďaka matnému povrchu neodrážajú svetlo, po aplikácii na povrch steny vyzerajú ako maľované. Samolepky sa perfektne hodia do všetkých moderných interiérov i detských izieb, objednať si ich môžete v bezmála tridsiatich rôznych farbách. Príklady použitia samolepiek nájdete vo fotogalérii.

NÁŠ TIP: Odporúčame objednať si aspoň dve sady samolepiek jedného vzoru v dvoch rôznych farbách, ktorých kombináciou na stene dosiahnete jedinečný efekt. Buďte kreatívni alebo sa inšpirujte v našej fotogalérii.

JEDNA SADA TOHTO VZORU OBSAHUJE: 34 ks samolepiek o rozmere 7,5 x 7,5 cm. Vyberať môžete z 29 farebných odtieňov.

Návod na použitie: Po rozbalení nechajte samolepku aspoň 24 hodín narovnať. Vyberte hladký povrch, uistite sa, či je čistý a suchý. Transportnú fóliu dôkladne pritlačte k samolepke. Odstráňte podkladový papier a priložte samolepku na stenu do požadovanej polohy. Dôkladne vyhlaďte. Potom odstráňte transportnú fóliu. Lepenie je veľmi jednoduché, pri aplikácii sa neušpiníte, nepoškodíte stenu ani nábytok. Výhoda tejto samolepky je, že ju môžete nalepiť na stenu ako celý hárok naraz, alebo každú samolepku zvlášť podľa vlastného uváženia.

Upozorňujeme, že tieto samolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, mastné alebo inak poškodené povrchy. S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii Tipy a rady .

Motív:
Abstraktné