DNI MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -10 % NA VŠETKO s kódom: DNIMAXMAX
Lacné dekorácie
Samolepky na stenu DOMČEKY - vzor 6 - 070 čierna

Samolepky na stenu DOMČEKY - vzor 6 - 070 čierna

Bežne: 24.96 € Ušetríte 4.17 € (20 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
20.79  s DPH

Ospravedlňujeme sa,
ale tento produkt
nie už v predaji.

Podobné produkty

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID25362
20.79 

Vypredané

Popis

Jednofarebné samolepky na stenu DOMČEKY - originálne dekorácie do moderných bytov i detských izieb

Originálne samolepky na stenu počas niekoľkých málo minút vkusne a efektne doladia interiér Vášho domova, dajú sa aplikovať na všetky bežné hladké povrchy - steny, dvere, okenné tabule, nábytok, obklady… Samolepky na stenu sú zhotovené z vysoko kvalitnej fólie, majú matný povrch neodrážajúci svetlo, po aplikácii na povrch steny vyzerajú ako maľované. Inšpirujte sa širokým výberom vzorov a farieb. Príklady použitia dekoračných samolepiek na stenu nájdete vo fotogalérii.

Veľkosť archu: 94 x 30 cm! Samolepku si môžete vybrať z 28 farbených odtieňov!

 

Návod na použitie: Po rozbalení nechajte samolepku aspoň 24 hodín v pokoji narovnať. Vyberte hladký povrch, uistite sa, či je čistý a suchý. Transportnú fóliu dôkladne pritlačte k samolepke. Odstráňte podkladový papier a priložte samolepku na stenu do požadovanej polohy. Dôkladne vyhlaďte. Potom odstráňte transportnú fóliu. Lepenie je veľmi jednoduché, pri aplikácii sa neušpiníte, nepoškodíte stenu ani nábytok. Výhoda tejto samolepky je, že ju môžete nalepiť na stenu ako celý hárok naraz, alebo každú samolepku zvlášť podľa vlastného uváženia.

Dodacie lehoty: Vzhľadom na veľké množstvo motívov a farebných kombinácií sú tieto samolepky vyrábané zákazníkom na mieru na základe objednávok. Samolepky sa tlačia v časových intervaloch uvedených pod cenou produktu.

Upozorňujeme, že tieto samolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, mastné alebo inak poškodené povrchy. S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii Tipy a rady.