HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -5 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Samolepky Mačky
Samolepky na stenu MAČKY COLOR - vzor 20 - 041 ružová

Samolepky na stenu MAČKY COLOR - vzor 20 - 041 ružová

Bežne: 24.00 € Ušetríte 5.42 € (29 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
18.58  s DPH

Ospravedlňujeme sa,
ale tento produkt
nie už v predaji.

Podobné produkty

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID24884
18.58 

Vypredané

Popis

Samolepky na stenu MAČKY COLOR - samolepiace dekorácie

Samolepky na stenu sú v dnešnej dobe neoddeliteľnou súčasťou každého bývania. Dokážu oživiť, zútulniť, pocitovo zdokonaliť interiér. Jednofarebné dekoračné samolepky na stenu sa perfektne hodia do každého moderného bytu alebo detskej izby , vďaka matnému povrchu neodrážajú svetlo, po aplikácii na povrch steny vyzerajú ako maľované. Samolepiace dekorácie sú zhotovené z vysoko kvalitnej fólie, dajú sa aplikovať na všetky bežné hladké povrchy - steny, dvere, okná, nábytok, obklady... Vďaka našim krásnym samolepkám môžete z každého interiéru počas krátkej chvíle vytvoriť originálne miesto pre život, záleží len na Vašej fantázii, ako jednotlivé samolepky na stene rozmiestnite. S amolepkami môžete vyberať z bezmála tridsiatich rôznych farieb, dokonale tak ladí ku každej farbe steny. Príklady použitia samolepiek nájdete v rozsiahlej fotogalérii.

Veľkosť archu: 96 x 60 cm! 28 farebných odtieňov!

Návod na použitie: Po rozbalení nechajte samolepku aspoň 24 hodín v pokoji narovnať. Vyberte hladký povrch, uistite sa, či je čistý a suchý. Transportnú fóliu dôkladne pritlačte k samolepke. Odstráňte podkladový papier a priložte samolepku na stenu do požadovanej polohy. Dôkladne vyhlaďte. Potom odstráňte transportnú fóliu. Lepenie je veľmi jednoduché, pri aplikácii sa neušpiníte, nepoškodíte stenu ani nábytok. Výhoda tejto samolepky je, že ju môžete nalepiť na stenu ako celý hárok naraz alebo každú samolepku zvlášť podľa vlastného uváženia.

Dodacie lehoty: Vzhľadom na veľké množstvo motívov a farebných kombinácií sú tieto samolepky vyrábané zákazníkom na mieru na základe objednávok. Samolepky sa tlačia v časových intervaloch uvedených pod cenou produktu.

Upozorňujeme, že tieto samolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, mastné alebo inak poškodené povrchy. S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii Tipy a rady.