DNES ZĽAVA -10 % na všetky matrace, toppery a chrániče matracov s kódom: MAXRELAX
Samolepky do detskej izby - sady
Samolepky na stenu SUPER XXL - vzor 11

Samolepky na stenu SUPER XXL - vzor 11

Bežne: 47.92 € Ušetríte 6.29 € (15 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
41.63  s DPH

Ospravedlňujeme sa,
ale tento produkt
nie už v predaji.

Podobné produkty

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID394
41.63 

Vypredané

Popis

Detské samolepky na stenu SUPER XXL - originálne detské samolepiace dekorácie

Vytvorte svojim deťom z detskej izby rozprávkovej prostredia. Originálne samolepky na stenu v priebehu niekoľkých málo minút vkusne a efektne doladí interiér Vášho domova, možno ich aplikovať na všetky bežné hladké povrchy - steny, dvere, okenné tabule, nábytok, obklady ... Naše samolepiace obrázky dokonale ladí s dizajnom detských postelí BABY BEDS, ako dekorácia sú skvelým darčekom pre všetky deti. Samolepky na stenu sú zhotovené z vysoko kvalitnej fólie, majú matný povrch neodrážajú svetlo, po aplikácii na povrch steny vyzerajú ako maľované. V ponuke máme desiatky druhov originálnych dekoračných samolepiek: metre na stenu, nálepky okolo vypínačov a zásuviek, nálepky pre kreatívne úpravu interiérov s motívmi známych detských rozprávkových postavičiek, hrdinov a ďalšie. Inšpirujte sa širokým výberom vzorov a farieb a doprajte svojim deťom atraktívnejšie prostredie. Príklady použitia dekoračných samolepiek na stenu nájdete vo fotogalérii.

Veľkosť archu: 120 x 150 cm (1,8 m 2) !! Každý obrázok je samostatná samolepka!

 

Sada obsahuje tieto obrázky: dom (49cm x 38cm), psia búda (49cm x 38cm, 25cm x 19cm), mačka (49cm x 33cm, 27cm x 18cm), pes (49cm x 37cm, 29cm x 22cm), záhony (42cm x 25cm), strom - tmavozelený (71cm x 49cm), svetlozelený 2ks, sliepočky, zajačikov, kuriatka - žltej a šedej, miska pre psa, vták s dážďoviek, vtáčie hniezdo, lopaty, vedrá s vodou, kapusta, plot, ruže, tráva, sadenice. Celkom 94 samolepiek!

Návod na použitie: Vyberte hladký povrch, uistite sa, či je čistý a suchý. Odstráňte samolepku a priložte do požadovanej polohy. Potom vyhlaďte handričkou. Lepenie je veľmi jednoduché, pri aplikácii sa neušpiníte, nepoškodíte múr ani nábytok.
Dodacie lehoty: Väčšinu tovaru máme skladom, takže Vám ho obratom zašleme. Napriek tomu sa môže stať, že práve Vami požadovaná samolepka bude momentálne vypredaná. V takom prípade Vám ju pri najbližšej možnej príležitosti necháme natlačiť a termín dodania potvrdíme e-mailom.

Upozorňujeme, že tieto samolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, mastné alebo inak poškodené povrchy.
S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii Tipy a rady.