HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Matrace 200x160 cm
Taštičkový matrac SUPER 200x160x20 cm - HR / kokos

Taštičkový matrac SUPER 200x160x20 cm - HR / kokos

310.38  s DPH
+

1-2 týždne

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID75221
310.38 

1-2 týždne

Popis
Parametry produktov
Product inquiry

Taštičkový matrac SUPER 200x160x20 cm - HR / kokos

Exkluzívny taštičkový matrac, ktorý sa vyznačuje moderným prevedením s obľúbenými kokosovými vláknami a precíznym spracovaním. Základom ortopedické matrace SUPER sú 12cm taštičkové pružiny DoubleHARD, ktoré rozdeľujú matrac do 9 anatomických zón líšiacich sa tuhosťou. Pružiny sú z oboch strán prekryté prírodným filcom a polyuretánovou penou, ktorá zaisťuje potrebný komfort. Na jednej strane je pridaná vrstva 7-zónové elastickej HR peny odolné proti deformáciám sa stupňom tvrdosti H3 (stredne tvrdá). Táto pena perfektne reaguje na zmenu polohy tela, čím výrazne zvyšuje pohodlie pri spánku. Druhá strana je pokrytá vrstvou z kokosových vlákien, ktoré umožňujú potrebnú cirkuláciu vzduchu, čo výrazne eliminuje množenie roztočov a vzniku plesní. Kokosové vlákno matrac markantne spevňuje a zvyšuje tiež jej nosnosť. Táto strana je označená stupňom tvrdosti H4 (tvrdá). Matrac je vhodná aj pre alergikov.

Matrac SUPER je lepená inovatívnym systémom hotmelt, u ktorého oproti klasickým vodným lepidlám nevznikajú pri výrobe prchavé látky. Lepidlo hotmelt je navyše obohatené o vosky a prírodné živice zabraňujúce oxidácii lepidlá, aby bol matrac maximálne bezpečná a spĺňala všetky hygienické normy. 

Matrac je obojstranná (stupňa tvrdosti H3 / H4). Ideálne nosnosť je do 90 kg / lôžko. Výška matraca je 20 cm.

Zloženie matraca: taštičkové pružiny, polyuretánová pena s hustotou 25 kg / m3, prírodné filc, elastická HR pena s hustotou 30 kg / m3, kokosové vlákno

Poťah: 100% polyester, prešívaný, hypoalergénne, snímateľný (na zips), možno prať v práčke na 30 ° C.

Konštrukcia jadra matraca: 2 cm profilovaná HR pena, 2 cm PUR pena, filcový oddeľovač pružín, 12 cm taštičkové pružiny doublehard, filcový oddeľovač pružín, 2 cm PUR pena, 1 cm kokosové vlákna, ovčia vlna

Vzhľadom k rezanie materiálov matracov v stlačenom stave si výrobca vyhradzuje právo na odchýlky rozmerov do +/- 3% u šírky aj dĺžky a +/- 1 cm výšky matraca.

Jadro matraca:
Taštičkové pružiny 289 ks/m2
Prídavné vrstvy matraca:
Kokos , Studená (HR) pena, Polyuretánová (PUR) pena