DNI MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -10 % NA VŠETKO s kódom: DNIMAXMAX
Detské pohovky
Detská pohovka PRETEKÁRSKE AUTO - svetlo modrá

Detská pohovka PRETEKÁRSKE AUTO - svetlo modrá

Bežne: 93.71 € Ušetríte 14.58 € (18 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
79.13  s DPH
+

5-12 pracovných dní

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID27087
79.13 

5-12 pracovných dní

Popis
Parametry produktov

Detská pohovka PRETEKÁRSKE AUTO - svetlo modrá

Rozkladacia detská pohovka s vankúšikom a bobkom zadarmo. Môže slúžiť na spanie, odpočívanie, hranie, kreslenie alebo len na pozeranie na televíziu. Veselé farby a moderný tvar dodajú detskej izbičke tú správnu atmosféru. Sedačka je veľmi pohodlná a ľahko rozložiteľná, neobsahuje žiadne tvrdé prvky, na ktorých by sa mohlo dieťa zraniť. Vyrobená je z molitanovej peny, dieťa s ňou teda dokáže ľahko manipulovať samo. Zároveň je pohovka vďaka pevnému operadlu stabilná a dieťa sa môže bez obáv oprieť. Na výrobu pohoviek boli použité veľmi kvalitné certifikované materiály. Poťah je z kvalitnej bavlny, je odnímateľný, môžete ho teda pohodlne vyprať pri teplote 30 ° C. V cene pohovky je vankúšik, bobek a štvrtý dopínací sedák, ktorý využijete pri rozložení gauča alebo pre vyvýšenie sedenia.

Vlastnosti výrobku

Materiál poťahu: 100% bavlna s pridaným velurom
Rozmery zloženej pohovky: šírka 98 cm, výška 59 cm, hĺbka 48 cm
Rozmery rozloženej pohovky: šírka 98 cm, výška 59 cm, dĺžka 168 cm
Plocha na spanie pri rozložení: 71,5 cm x 160 cm
Výška peny: 8 cm
Poťah na pohovku je šitý strojovo, prípadné posunutie vzoru nie je vada.

Dodacie lehoty: Každá detská pohovka sa vďaka veľkej variabilite vzorov vyrába zákazníkovi presne na mieru. Doba dodania tohto výrobku preto zvyčajne činí 1 až 2 týždne. Termín odoslania tovaru bude potvrdený e-mailom alebo telefonicky.

Farba:
Modrá