DNES ZĽAVA -10 % na všetky matrace, toppery a chrániče matracov s kódom: MAXRELAX
Výpredaj - samolepky
Detská samolepka POD VYPÍNAČ - vzor 40

Detská samolepka POD VYPÍNAČ - vzor 40

Bežne: 2.88 € Ušetríte 0.42 € (17 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
2.46  s DPH

Ospravedlňujeme sa,
ale tento produkt
nie už v predaji.

Podobné produkty

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID356
2.46 

Vypredané

Popis

SAMOLEPKY POD VYPÍNAČE - originálne detské samolepiace dekorácie

Vytvorte svojim deťom z detskej izby rozprávkové prostredie. Originálne samolepky na stenu v priebehu niekoľkých málo minút vkusne a efektne doladia interiér Vášho domova, dajú sa aplikovať na všetky bežné hladké povrchy - steny, dvere, okenné tabule, nábytok, obklady… Naše samolepiace obrázky dokonale ladia s dizajnom detských postelí BABY BEDS , ako dekorácia sú skvelým darčekom pre všetky deti. Samolepky na stenu sú zhotovené z vysoko kvalitnej fólie, majú matný povrch neodrážajúci svetlo, po aplikácii na povrch steny vyzerajú ako maľované. V ponuke máme desiatky druhov originálnych dekoračných samolepiek : metre na stenu, nálepky okolo vypínačov a zásuviek, nálepky na kreatívnu úpravu interiérov s motívmi známych detských rozprávkových postavičiek, hrdinov a ďalšie. Inšpirujte sa širokým výberom vzorov a farieb a doprajte svojim deťom atraktívnejšie prostredie. Príklady použitia dekoračných samolepiek na stenu nájdete vo fotogalérii.

Veľkosť samolepky: Základňa samolepky je 15 x 15 cm + presah podľa motívu obrázku .

Návod na použitie: Vyberte hladký povrch, uistite sa, či je čistý a suchý. Odstráňte samolepku a priložte do požadovanej polohy. Potom vyhlaďte handričkou. Lepenie je veľmi jednoduché , pri aplikácii sa neušpiníte, nepoškodíte stenu ani nábytok.
Dodacie lehoty: Väčšinu tovaru máme na sklade, takže Vám ho obratom zašleme. Napriek tomu sa môže stať, že práve Vami požadovaná samolepka bude momentálne vypredaná. V takom prípade Vám ju pri najbližšej možnej príležitosti necháme natlačiť a termín dodania potvrdíme e-mailom.