HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Samolepky do detskej izby - sady
Detské samolepky EXTRA - vzor 8

Detské samolepky EXTRA - vzor 8

Bežne: 31.21 € Ušetríte 4.25 € (16 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
26.96  s DPH
+

10-15 pracovných dní

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID779
26.96 

10-15 pracovných dní

Popis
Parametry produktov

Detské samolepky EXTRA vzor 8 - najobľúbenejšie detské vzory dekorácií na extra veľké samolepke 130 x 65 cm!

Detské samolepky na stenu EXTRA - originálne detské samolepiace dekorácie. Vytvorte svojim deťom z detskej izby rozprávkovej prostredia. Originálne samolepky na stenu v priebehu niekoľkých málo minút vkusne a efektne doladí interiér Vášho domova, možno ich aplikovať na všetky bežné hladké povrchy - steny, dvere, okenné tabule, nábytok, obklady ...

Naše samolepiace obrázky sú skvelým darčekom pre všetky deti. Samolepky na stenu sú zhotovené z vysoko kvalitnej fólie, majú matný povrch neodrážajú svetlo, po aplikácii na povrch steny vyzerajú ako maľované. V ponuke máme desiatky druhov originálnych dekoračných samolepiek: metre na stenu, nálepky okolo vypínačov a zásuviek, nálepky pre kreatívne úpravu interiérov s motívmi známych detských rozprávkových postavičiek, hrdinov a ďalšie. Inšpirujte sa širokým výberom vzorov a farieb a doprajte svojim deťom atraktívnejšie prostredie.

Veľkosť archu: 130 x 65 cm! Sada obsahuje desiatky samolepiek najrôznejších veľkostí.

V ponuke tiež vo verzii SUPER EXTRA o veľkosti 1x2 metre!

Návod na použitie: Vyberte hladký povrch, uistite sa, či je čistý a suchý. Odstráňte samolepku a priložte do požadovanej polohy. Potom vyhlaďte handričkou. Lepenie je veľmi jednoduché, pri aplikácii sa neušpiníte, nepoškodíte múr ani nábytok.
Dodacie lehoty: Väčšinu tovaru máme skladom, takže Vám ho obratom zašleme. Napriek tomu sa môže stať, že práve Vami požadovaná samolepka bude momentálne vypredaná. V takom prípade Vám ju pri najbližšej možnej príležitosti necháme natlačiť a termín dodania potvrdíme e-mailom.

Upozorňujeme, že tieto samolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, latexové alebo poškodené povrchy.
S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii Tipy a rady .

Motív:
Pre dievčatá