DNI MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -10 % NA VŠETKO s kódom: DNIMAXMAX
Samolepky do detskej izby - sady
Detské samolepky SUPER EXTRA - vzor 1

Detské samolepky SUPER EXTRA - vzor 1

Bežne: 83.29 € Ušetríte 13.33 € (19 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
69.96  s DPH
+

10-15 pracovných dní

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID26556
69.96 

10-15 pracovných dní

Popis
Parametry produktov

Detské samolepky SUPER EXTRA - najobľúbenejšie detské vzory dekorácií na extra veľké samolepke 100x200 cm!

Detské samolepky na stenu SUPER EXTRA - originálne detské samolepiace dekorácie. Vytvorte svojim deťom z detskej izby rozprávkovej prostredia. Originálne samolepky na stenu v priebehu niekoľkých málo minút vkusne a efektne doladí interiér Vášho domova, možno ich aplikovať na všetky bežné hladké povrchy - steny, dvere, okenné tabule, nábytok, obklady ...

Naše samolepiace obrázky sú skvelým darčekom pre všetky deti. Samolepky na stenu sú zhotovené z vysoko kvalitnej fólie, majú matný povrch neodrážajú svetlo, po aplikácii na povrch steny vyzerajú ako maľované. V ponuke máme desiatky druhov originálnych dekoračných samolepiek: metre na stenu, nálepky okolo vypínačov a zásuviek, nálepky pre kreatívne úpravu interiérov s motívmi známych detských rozprávkových postavičiek, hrdinov a ďalšie. Inšpirujte sa širokým výberom vzorov a farieb a doprajte svojim deťom atraktívnejšie prostredie.

Veľkosť archu: 100 x 200 cm!

UPOZORŇUJEME, že nie každá stena je na lepenie samolepiek vhodná, s amolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, vlhké, mastné alebo inak poškodené povrchy. Ak budete chcieť na stenu samolepky použiť, mali by ste s tým počítať už pri výbere typu farby a stena by pred náterom mala byť napenetrovanú (na lepenie samolepiek je dôležitý pevný a súdržný podklad a to pre istotu aj vo spodnejších vrstvách). Pred nalepením najväčší samolepky zo sady vyskúšajte vhodnosť steny na jednej samolepke. Pred lepením musí byť samolepky úplne rovné (minimálne 24 hodín vyrovnanej na rovnej ploche). Pri lepení je nutná asistencia 2 osôb a veľmi starostlivé vhlazení tlakom celej plochy samolepky k stene, aby priľnula k stene celou svojou plochou, nezabudnite aj na okraje samolepky. S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii Tipy a rady .

Motív:
Zvieratá