DNI MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -10 % NA VŠETKO s kódom: DNIMAXMAX
Matrace 160x80 cm
Detský matrac LUX ZONE MAX RELAX 160x80x11 cm - pena/kokos/pena

Detský matrac LUX ZONE MAX RELAX 160x80x11 cm - pena/kokos/pena

Bežne: 66.63 € Ušetríte 8.33 € (14 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
58.29  s DPH
+
Skladom

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID355620
58.29 

SKLADOM

Doplnkový tovar

Chránič matraca 160x80 cm

SKLADOM

12.04 
Bežne: 18.71 €
+
Prešívaný chránič matraca MAX RELAX PREMIUM 160x80 cm

SKLADOM

13.29 
Bežne: 16.63 €
+
Membránový chránič matraca Maxfit 160x80 cm

1-2 týždne

17.88 
Bežne: 27.04 €
+
Popis
Parametry produktov

Detský matrac LUX ZONE MAX RELAX 160x80x11 cm - pena/kokos/pena

MATRAC MAX RELAX - to sú naše kvalitné matrace za najlepšie ceny na trhu! Doprajte svojmu dieťaťu zdravý a pokojný spánok bez kompromisov.
Matrac MAX RELAX dodávame v niekoľkých radoch, ktoré sa líšia veľkosťou a konštrukciou jadra. Základom každej MATRAC MAX RELAX je vysoko kvalitná polyuretánová pena (PUR) s vynikajúcou pružnosťou a pevnosťou. Tá zaisťuje dokonalé prispôsobenie matrac tvaru tela a príjemné rozloženie váhy, presne zodpovedajúce potrebám dieťaťa. Matrac MAX RELAX sú vždy obojstranné a ocenia ich predškoláci aj staršie deti. Všetky matrace MAX RELAX vlastní certifikát Oeko-Tex Standard 100, ktorý zaručuje, že neobsahujú žiadne škodlivé látky ako sú pesticídy, chlórfenoly, formaldehydy, alergénne farbivá, azofarbivá alebo extrahované ťažké kovy. Poťah matraca je hypoalergénny, ľahko snímateľný na zips a je možné ho prať v práčke na 40 °C. 
MATRAC MAX RELAX odporúčame ku všetkým našim posteliam ako matrac s dokonalou úžitkovou hodnotou a najlepším pomerom cena/kvalita/komfort.
Parametre detského penového matraca MAX RELAX:
Matrac je stredne tvrdý, obojstranný (stupeň tvrdosti H2/H3).
Rozmery matraca: 160x80x11 cm
Zloženie matraca: tvarovaná pena T25, polyuretánová (PUR) pena, kokosová vrstva, hladká pena T25
Poťah: hypoalergénny, snímateľný (na zips), možno prať v práčke na 40 °C
Konštrukcia jadra matraca: tvarovaná pena T25 + kvalitná polyuretánová PUR pena (stupeň tvrdosti H2) + kokosová vrstva (stupeň tvrdosti H3) + pena T25
Tvarovaná T25 pena - Horná vrstva matraca je vyrobená z polyuretánovej peny s nepravidelnou, ryhovanou štruktúrou, je elastická a odolná proti deformácii. Drážkovaná štruktúra zaisťuje rovnomerné vyrovnanie chrbtice, zaručuje kvalitný spánok, zlepšuje periférny obeh počas spánku a odstraňuje prebytočnú vlhkosť a teplo. Odporúča sa pre deti od 8 mesiacov veku.
Polyuretánová PUR pena - Vysoko kvalitná PUR pena je ľahká a pružná. Jedná sa o stredne tuhú penu, spĺňajúcu požiadavky kladené na detské matrace pre každodenné spanie. Poskytuje priedušnosť, trvanlivosť, ochranu proti nadmernej oxidácii a preležaniu. Vďaka svojej konštrukcii si zachováva vynikajúce ortopedické vlastnosti a vysokú úžitkovú hodnotu. Pôsobí veľmi pozitívne na celkovú regeneráciu organizmu a uvoľnenie svalstva.
Kokosová vrstva - Tvoria ju kokosové vlákna spojené zmesou prírodného a organického kaučuku. Kokosové vlákna sú elastické, vo vnútri duté, neprášia ani nepichajú. Prednosťou kokosovej vrstvy je schopnosť odvádzať vlhkosť a pot, navyše je odolná voči baktériám aj hubám. Kokosové vlákno sa vyznačuje dokonalými termickými vlastnosťami a zaisťuje zodpovedajúcu cirkuláciu vzduchu vo vnútri tejto vrstvy matraca. Kokosová rohož tvorí cca 1 cm výšky matraca a je charakteristická zvýšenou tuhosťou. Kokosová vrstva zohráva dôležitú úlohu v prvých mesiacoch života bábätka, pretože sa jedná o mierne tuhú vrstvu a skvele podopiera telíčko bábätka v správnej polohe.
Hladká T25 pena - Poslednú vrstvu tvorí T25 pena s hladkým povrchom. Položením priamo na kokosovú podložku poskytuje adekvátnu oporu chrbtici. Je vhodná aj pre staršie deti, ktorým sa odporúča spať na tvrdšom povrchu.
Prečo sa rozhodnúť práve pre detský penový matrac MAX RELAX?
  • dokonalá úžitková hodnota
  • najlepší pomer cena/kvalita/komfort.
  • výborný odvod potu a vlhkosti
  • odolnosť voči plesniam a roztočom
  • pružnosť a vzdušnosť
  • obojstranný matrac
  • hypoalergénny povlak je prateľný v práčke
Komponenty použité na výrobu tohto detského matraca spĺňajú všetky hygienické požiadavky na výrobky pre deti a vlastný certifikát Oeko-Tex Standard 100.
Jadro matraca:
Polyuretánová (PUR) pena
Prídavné vrstvy matraca:
Kokos , Polyuretánová (PUR) pena