HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Matrace 160x80 cm
Detský matrac JUNIOR MAX RELAX 160x80x12 cm - pena/latex/kokos

Detský matrac JUNIOR MAX RELAX 160x80x12 cm - pena/latex/kokos

Bežne: 114.54 € Ušetríte 22.92 € (25 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
91.63  s DPH
+
Skladom

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID309673
91.63 

SKLADOM

Doplnkový tovar

Chránič matraca 160x80 cm

SKLADOM

12.04 
Bežne: 18.71 €
+
Prešívaný chránič matraca MAX RELAX PREMIUM 160x80 cm

SKLADOM

13.29 
Bežne: 16.63 €
+
Popis
Parametry produktov

Detský matrac JUNIOR MAX RELAX 160x80x12 cm - pena/latex/kokos

MATRAC MAX RELAX - to sú naše kvalitné matrace za najlepšie ceny na trhu! Doprajte svojmu dieťaťu zdravý a pokojný spánok bez kompromisov.
Matrac MAX RELAX dodávame v troch radoch - BABY, JUNIOR alebo COMFORT, líšiace sa veľkosťou a konštrukciou jadra. Základom každej MATRAC MAX RELAX je vysoko kvalitná polyuretánová pena (PUR) s vynikajúcou pružnosťou a pevnosťou. Tá zaisťuje dokonalé prispôsobenie matrac tvaru tela a príjemné rozloženie váhy, presne zodpovedajúce potrebám dieťaťa. Matrac MAX RELAX sú vždy obojstranné a ocenia ich predškoláci aj staršie deti. Všetky matrace MAX RELAX vlastní certifikát Oeko-Tex Standard 100, ktorý zaručuje, že neobsahujú žiadne škodlivé látky ako sú pesticídy, chlórfenoly, formaldehydy, alergénne farbivá, azofarbivá alebo extrahované ťažké kovy. Poťah matraca je hypoalergénny, ľahko snímateľný na zips a je možné ho prať v práčke na 30 °C. 
MATRAC MAX RELAX odporúčame ku všetkým našim posteliam ako matrac s dokonalou úžitkovou hodnotou a najlepším pomerom cena/kvalita/komfort.
Parametre detského penového matraca MAX RELAX:
Matrac je stredne tvrdý, obojstranný (stupeň tvrdosti H2/H3).
Rozmery matraca: 160x80x12 cm
Zloženie matraca: polyuretánová (PUR) pena, latexová vrstva, kokosová vrstva
Poťah: hypoalergénny, snímateľný (na zips), možno prať v práčke na 30 °C
Konštrukcia jadra matraca: 2 cm latex, 8 cm PUR pena, 1 cm kokos
Polyuretánová PUR pena - Vysoko kvalitná PUR pena je ľahká a pružná. Jedná sa o stredne tuhú penu, spĺňajúcu požiadavky kladené na detské matrace pre každodenné spanie. Poskytuje priedušnosť, trvanlivosť, ochranu proti nadmernej oxidácii a preležaniu. Vďaka svojej konštrukcii si zachováva vynikajúce ortopedické vlastnosti a vysokú úžitkovú hodnotu. Pôsobí veľmi pozitívne na celkovú regeneráciu organizmu a uvoľnenie svalstva.
Latex - Matrac je obohatený o vrstvu latexu, ktorý zaisťuje efektívne prevzdušnenie matraca počas spánku. Pri každom pohybe na matrac dochádza k stláčaniu a spätnému rozťahovaniu latexu, čím dochádza k prúdeniu vzduchu vnútornými kanálikmi. Latex je vďaka svojej vysokej elasticite veľmi odolný a príjemne pevný. Strana matraca s latexom má tvrdosť H2. Latex vydrží niekoľko rokov bez zjavných zmien v jeho štruktúre.
Kokosová vrstva - Tvoria ju kokosové vlákna spojené zmesou prírodného a organického kaučuku. Kokosové vlákna sú elastické, vo vnútri duté, neprášia ani nepichajú. Prednosťou kokosovej vrstvy je schopnosť odvádzať vlhkosť a pot, navyše je odolná voči baktériám aj hubám. Kokosové vlákno sa vyznačuje dokonalými termickými vlastnosťami a zaisťuje zodpovedajúcu cirkuláciu vzduchu vo vnútri tejto vrstvy matraca. Kokosová rohož tvorí cca 1 cm výšky matraca a je charakteristická zvýšenou tuhosťou.
Prečo sa rozhodnúť práve pre detský penový matrac MAX RELAX?
  • dokonalá úžitková hodnota
  • najlepší pomer cena/kvalita/komfort.
  • výborný odvod potu a vlhkosti
  • odolnosť voči plesniam a roztočom
  • pružnosť a vzdušnosť
  • obojstranný matrac
  • hypoalergénny povlak je prateľný v práčke
Komponenty použité na výrobu tohto detského matraca spĺňajú všetky hygienické požiadavky na výrobky pre deti a vlastný certifikát Oeko-Tex Standard 100.
Jadro matraca:
Polyuretánová (PUR) pena, Latex