HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Matrace 200x90 cm
Detský penový matrac PREMIUM MAX RELAX 200x90x11 cm - kokos/pena/VISCO

Detský penový matrac PREMIUM MAX RELAX 200x90x11 cm - kokos/pena/VISCO

Bežne: 104.13 € Ušetríte 12.50 € (14 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
91.63  s DPH
+
Skladom

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID270313
91.63 

SKLADOM

Doplnkový tovar

Chránič matraca 200x90 cm

SKLADOM

12.46 
Bežne: 21.63 €
+
Prešívaný chránič matraca MAX RELAX PREMIUM 200x90 cm

SKLADOM

14.96 
Bežne: 18.71 €
+
Membránový chránič matraca Maxfit 200x90 cm

SKLADOM

21.63 
Bežne: 31.21 €
+
Popis
Parametry produktov

Detský penový matrac PREMIUM MAX RELAX 200x90x11 cm - kokos/pena/VISCO

MATRAC MAX RELAX - to sú naše kvalitné matrace za najlepšie ceny na trhu!
 
Doprajte svojmu dieťaťu zdravý a pokojný spánok bez kompromisov. Matrace MAX RELAX dodávame v štyroch radoch - BABY, JUNIOR, COMFORT a PREMIUM, líšiace sa veľkosťou a konštrukciou jadra. Základom každého MATRAC MAX RELAX je vysoko kvalitná polyuretánová pena (PUR) s vynikajúcou pružnosťou a pevnosťou. Tá zaisťuje dokonalé prispôsobenie matraca tvaru tela a príjemné rozloženie váhy, presne zodpovedajúce potrebám dieťaťa. Matrace MAX RELAX sú vždy obojstranné a ocenia ich ako predškoláci, tak staršie deti. Všetky matrace MAX RELAX vlastnia certifikát Oeko-Tex Standard 100 , ktorý zaručuje, že neobsahujú žiadne škodlivé látky ako sú pesticídy, chlórfenoly, formaldehydy, alergénne farbivá, azofarbivá alebo extrahované ťažké kovy. Poťah matraca je hypoalergénny, prešívaný, ľahko snímateľný na zips a je možné ho prať v práčke na 30 °C. MATRAC MAX RELAX odporúčame ku všetkým našim posteliam ako matrac s dokonalou úžitkovou hodnotou a najlepším pomerom cena/kvalita/komfort.
 
Parametre detského penového matraca PREMIUM MAX RELAX kokos/ pena/VISCO:
 
Matrac je stredne tvrdý, obojstranný (stupeň tvrdosti H3/H2).
Rozmery matraca : 20 0x90x11 cm
Poťah: hypoalergénny, snímateľný (na zips), možno prať v práčke na 30 °C.
Konštrukcia jadra matraca : Kokosová vrstva (stupeň tvrdosti H3) + kvalitná polyuretánová PUR pena (stupeň tvrdosti H2) + zónová HR pena s VISCO efektom (stupeň tvrdosti H2)
 
Zónová HR pena s VISCO efektom - špeciálna pena, ktorá sa vďaka rozdeleniu do zón skvele prispôsobí tvaru tela. Dáva chrbtici prirodzenú polohu a podporu, ideálnu pre ľudí s bolesťami chrbta. Táto vrstva peny s VISCO efektom vďaka svojej poréznej štruktúre dokonale odvádza vlhkosť z matraca a zároveň zaisťuje priedušnosť aj pri použití vrchných vodeodolných ochranných podložiek. Vďaka svojim vlastnostiam pena s VISCO efektom zabraňuje tvorbe preležanín, znižuje bolesti chrbta a zlepšuje krvný obeh. Vysoká kvalita pre náročných zákazníkov. Tento typ matraca patrí medzi najpohodlnejšie.
 
Polyuretánová PUR pena - Poskytuje priedušnosť, trvanlivosť, ochranu proti nadmernej oxidácii a preležaniu. Vďaka svojej konštrukcii si zachováva vynikajúce ortopedické vlastnosti a vysokú úžitkovú hodnotu. Pôsobí veľmi pozitívne na celkovú regeneráciu organizmu a uvoľnenie svalstva. Vysoko kvalitná polyuretánová pena je mäkšou stranou matraca a spĺňa požiadavky kladené na detské matrace na každodenné spanie.
 
Kokosová vrstva - Tvoria ju kokosové vlákna spojené zmesou prírodného a organického kaučuku. Kokosové vlákna sú elastické, vo vnútri duté, neprášia ani nepichajú. Prednosťou kokosovej vrstvy je schopnosť odvádzať vlhkosť a pot, navyše je odolná voči baktériám aj hubám. Kokosové vlákno sa vyznačuje dokonalými termickými vlastnosťami a zaisťuje zodpovedajúcu cirkuláciu vzduchu vo vnútri tejto vrstvy matraca . Kokosová rohož tvorí cca 1 cm výšky matraca a je charakteristická zvýšenou tuhosťou.
 
Prečo sa rozhodnúť práve pre matrac MAX RELAX kokos/pena/ VISCO?
  • Matrac s dokonalou úžitkovou hodnotou a pomerom cena/kvalita/komfort.
  • Zónová vrstva HR peny s VISCO efektom je špeciálny typ polyuretánovej peny, ktorá sa vyznačuje svojou vynikajúcou pružnosťou a odolnosťou proti deformácii. Skvele odvádza vlhkosť vďaka svojej poréznej štruktúre. Pena s VISCO efektom vytvára výbornú oporu pre celú chrbticu a svaly, zaručuje zdravý spánok a odpočinok.
  • Odolnosť voči plesniam a roztočom.
  • Pružnosť a vzdušnosť.
  • Hypoalergénny povlak je prateľný v práčke.
  • Matrac je obojstranný. Úžitkovú plochu tvoria obe strany matraca. Z jednej strany elastická VISCO pena, z druhej strany pohodlná PUR pena. Je len na deťoch, ktorú stranu matraca budú radšej využívať.
Komponenty použité na výrobu tohto detského matraca spĺňajú všetky hygienické požiadavky na výrobky pre deti a vlastný certifikát Oeko-Tex Standard 100.
 
Jadro matraca:
Polyuretánová (PUR) pena
Prídavné vrstvy matraca:
Kokos , Pamäťová pena