DNI MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -10 % NA VŠETKO s kódom: DNIMAXMAX
Samolepky do detskej izby - sady
Detské samolepky STROM plus - vzor 12

Detské samolepky STROM plus - vzor 12

34.29  s DPH
+

10-15 pracovných dní

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID32393
34.29 

10-15 pracovných dní

Popis
Parametry produktov

Samolepky STROM plus

Detské samolepky STROM plus sú novinkou v našej ponuke detských samolepiacich dekorácií. V jednej sade tak teraz svojim deťom môžete zaobstarať tie najobľúbenejšie vzory zvieratiek z Afriky, lesné zvieratká, zvieratká   z džungle alebo napríklad stále populárnejšie malej sovy v kombinácii s krásnym farebným stromom či niekoľkými stromami. Tieto originálne samolepky počas niekoľkých málo minút vkusne a efektne doladí interiér Vášho domova, možno ich aplikovať na všetky bežné hladké povrchy - nábytok, steny, dvere, okenné tabule, obklady ... Vytvorte svojim deťom z detskej izby rozprávkovej prostredia. Samolepky sú zhotovené z vysoko kvalitnej fólie, majú matný povrch neodrážajú svetlo, po aplikácii na povrch vyzerajú ako maľované.
V ponuke máme desiatky druhov originálnych dekoračných samolepiek: samolepiace metre, nálepky okolo vypínačov a zásuviek, nálepky pre kreatívne úpravu interiérov s motívmi známych detských rozprávkových postavičiek, hrdinov a ďalšie. Inšpirujte sa širokým výberom vzorov a farieb a doprajte svojim deťom atraktívnejšie prostredie.

Veľkosť archu: 130 x 90 cm
Veľkosť vyplneného priestoru závisí od spôsobu nalepenie na stenu. Každý obrázok je samostatná samolepka !!

UPOZORŇUJEME, že tieto samolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, latexové, vlhké alebo poškodené povrchy. S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii   Tipy a rady .
Motív:
Zvieratá