HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Detské matrace 160x80 cm
Detský penový matrac PREMIUM MAX RELAX 160x80x10 cm - pena/VISCO

Detský penový matrac PREMIUM MAX RELAX 160x80x10 cm - pena/VISCO

Bežne: 64.96 € Ušetríte 10.83 € (20 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
54.13  s DPH
+
Skladom

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID270306
54.13 

SKLADOM

Doplnkový tovar

Chránič matraca 160x80 cm

SKLADOM

12.04 
+
Prešívaný chránič matraca MAX RELAX PREMIUM 160x80 cm

SKLADOM

13.29 
+
Membránový chránič matraca Maxfit 160x80 cm

1-2 týždne

17.88 
+
Popis
Parametry produktov
Product inquiry
Doplnky

Detský penový matrac PREMIUM MAX RELAX 160x80x10 cm - pena/VISCO

MATRAC MAX RELAX - to sú naše kvalitné matrace za najlepšie ceny na trhu!
 
Doprajte svojmu dieťaťu zdravý a pokojný spánok bez kompromisov. Matrace MAX RELAX dodávame v štyroch radoch - BABY, JUNIOR, COMFORT a PREMIUM, líšiace sa veľkosťou a konštrukciou jadra. Základom každého MATRAC MAX RELAX je vysoko kvalitná polyuretánová pena (PUR) s vynikajúcou pružnosťou a pevnosťou. Tá zaisťuje dokonalé prispôsobenie matraca tvaru tela a príjemné rozloženie váhy, presne zodpovedajúce potrebám dieťaťa. Matrace MAX RELAX sú vždy obojstranné a ocenia ich ako predškoláci, tak staršie deti. Všetky matrace MAX RELAX vlastnia certifikát Oeko-Tex Standard 100 , ktorý zaručuje, že neobsahujú žiadne škodlivé látky ako sú pesticídy, chlórfenoly, formaldehydy, alergénne farbivá, azofarbivá alebo extrahované ťažké kovy. Poťah matraca je hypoalergénny, prešívaný, ľahko snímateľný na zips a je možné ho prať v práčke na 30 °C. MATRAC MAX RELAX odporúčame ku všetkým našim posteliam ako matrac s dokonalou úžitkovou hodnotou a najlepším pomerom cena/kvalita/komfort.
 
Parametre detského penového matraca PREMIUM MAX RELAX pena/ VISCO:
 
Matrac je stredne tvrdý, obojstranný (stupeň tvrdosti H2/H2).
Rozmery matraca : 160x80x10 cm
Poťah: hypoalergénny, snímateľný (na zips), možno prať v práčke na 30 °C.
Konštrukcia jadra matraca : kvalitná polyuretánová PUR pena (stupeň tvrdosti H2) + zónová HR pena s VISCO efektom (stupeň tvrdosti H2)
 
Zónová HR pěna s VISCO efektem - Speciální pěna, která se díky rozdělení do zón skvěle přizpůsobí tvaru těla. Dává páteři přirozenou polohu a podporu, ideální pro lidi s bolestmi zad. Tato vrstva pěny s VISCO efektem díky své porézní struktuře dokonale odvádí vlhkost z matrace a zároveň zajišťuje prodyšnost i při použití vrchních voděodolných ochranných podložek. Díky svým vlastnostem pěna s VISCO efektem zabraňuje tvorbě proleženin, snižuje bolesti zad a zlepšuje krevní oběh. Vysoká kvalita pro náročné zákazníky. Tento typ matrace patří mezi nejpohodlnější. 
 
Polyuretánová PUR pena - Poskytuje priedušnosť, trvanlivosť, ochranu proti nadmernej oxidácii a preležaniu. Vďaka svojej konštrukcii si zachováva vynikajúce ortopedické vlastnosti a vysokú úžitkovú hodnotu. Pôsobí veľmi pozitívne na celkovú regeneráciu organizmu a uvoľnenie svalstva. Vysoko kvalitná polyuretánová pena je mäkšou stranou matraca a spĺňa požiadavky kladené na detské matrace na každodenné spanie.
 
Prečo sa rozhodnúť práve pre matrac MAX RELAX pena/VISCO?
  • Matrac s dokonalou úžitkovou hodnotou a pomerom cena/kvalita/komfort.
  • Zónová vrstva HR peny s VISCO efektom je špeciálny typ polyuretánovej peny, ktorá sa vyznačuje svojou vynikajúcou pružnosťou a odolnosťou proti deformácii. Skvele odvádza vlhkosť vďaka svojej poréznej štruktúre. Pena s VISCO efektom vytvára výbornú oporu pre celú chrbticu a svaly, zaručuje zdravý spánok a odpočinok.
  • Odolnosť voči plesniam a roztočom.
  • Pružnosť a vzdušnosť.
  • Hypoalergénny povlak je prateľný v práčke.
  • Matrac je obojstranný. Úžitkovú plochu tvoria obe strany matraca. Z jednej strany elastická VISCO pena, z druhej strany pohodlná PUR pena. Je len na deťoch, ktorú stranu matraca budú radšej využívať.
Komponenty použité na výrobu tohto detského matraca spĺňajú všetky hygienické požiadavky na výrobky pre deti a vlastný certifikát Oeko-Tex Standard 100.
 
Jadro matraca:
Polyuretánová (PUR) pena
Prídavné vrstvy matraca:
Pamäťová pena
Chránič matraca 160x80 cm

SKLADOM

12.04 
+
Prešívaný chránič matraca MAX RELAX PREMIUM 160x80 cm

SKLADOM

13.29 
+
Membránový chránič matraca Maxfit 160x80 cm

1-2 týždne

17.88 
+