DNI MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -10 % NA VŠETKO s kódom: DNIMAXMAX
Lacné dekorácie
Samolepky na stenu XL KVETY - vzor 8

Samolepky na stenu XL KVETY - vzor 8

Bežne: 22.04 € Ušetríte 6.67 € (43 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
15.38  s DPH

Ospravedlňujeme sa,
ale tento produkt
nie už v predaji.

Podobné produkty

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID25246
15.38 

Vypredané

Popis
Parametry produktov

Detské samolepky na stenu XL KVETY - originálne detské samolepiace dekorácie

 

Vytvorte svojim deťom z detskej izby rozprávkovej prostredia. Originálne samolepky na stenu v priebehu niekoľkých málo minút vkusne a efektne doladí interiér Vášho domova, možno ich aplikovať na všetky bežné hladké povrchy - steny, dvere, okenné tabule, nábytok, obklady ... Naše samolepiace obrázky sú ako dekorácia skvelým darčekom pre všetky deti.   Samolepky na stenu sú zhotovené z vysoko kvalitnej fólie, majú matný povrch neodrážajú svetlo, po aplikácii na povrch steny vyzerajú ako maľované. V ponuke máme desiatky druhov originálnych dekoračných samolepiek: metre na stenu, nálepky okolo vypínačov a zásuviek, nálepky pre kreatívne úpravu interiérov s motívmi známych detských rozprávkových postavičiek, hrdinov a ďalšie. Inšpirujte sa širokým výberom vzorov a farieb a doprajte svojim deťom atraktívnejšie prostredie.


Veľkosť archu: 100 x 60 cm !! Každý obrázok je samostatná samolepka!

Upozorňujeme, že tieto samolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, latexové alebo poškodené povrchy.
S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii Tipy a rady .

Motív:
Pre dievčatá