HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Lacné dekorácie
Dvojfarebné samolepky EXTRA DUO COLOR - vzor 2

Dvojfarebné samolepky EXTRA DUO COLOR - vzor 2

Pred zľavou: 12.04  Najnižšia cena za posledných
30 dní pred zlacnením.
Teraz ušetríte 1.67 € (14 %).
10.38  s DPH
+
Skladom (posledný kus)

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID25068
12.04 
10.38 

SKLADOM

Popis
Parametry produktov

Dvojfarebné samolepky na stenu EXTRA DUO COLOR - vytvorte si vlastný dvojfarebnou kombináciu!

Najobľúbenejší vzory samolepiek teraz novo aj   v dvojfarebnom prevedení! Vytvorte si vlastný originálny dekoráciu - samolepku na stenu Extra Dou Color si môžete farebne nakombinovať v dvoch farbách, záleží len na Vašej fantázii, aké odtiene zvolíte. Buďte IN! Samolepky na stenu sú v dnešnej dobe neoddeliteľnou súčasťou každého bývania, p erfektně sa hodí do každého moderného bytu alebo detskej izby. Vďaka matnému povrchu neodrážajú svetlo, po aplikácii na povrch steny vyzerajú ako maľované. D ekorační samolepky na stenu sú zhotovené z vysoko kvalitnej fólie, možno ich aplikovať na všetky bežné hladké povrchy - steny, dvere, okná, nábytok, obklady ... Vďaka samolepkám môžete z každého interiéru behom krátkej chvíle vytvoriť útulné miesto pre život, záleží iba na Vašej fantázii, ako jednotlivé samolepky na stene rozmiestnite. Príklady použitia samolepiek nájdete v rozsiahlej fotogalérii.

Veľkosť archu: 95 x 45 cm (hlavná vzor A) + 95 x 6 cm (doplnkový vzor B). Vyberajte z 28 farebných odtieňov!

Návod na použitie: Po rozbalení nechajte samolepku aspoň 24 hodín v pokoji narovnať. Vyberte hladký povrch, uistite sa, či je čistý a suchý. Transportné fóliu dôkladne pritlačte k samolepke. Odstráňte podkladový papier a priložte samolepku na stenu do požadovanej polohy. Dôkladne vyhlaďte. Potom odstráňte transportné fóliu. Lepenie je veľmi jednoduché, pri aplikácii sa neušpiníte, nepoškodíte múr ani nábytok. Výhoda tejto samolepky je, že ju môžete nalepiť na stenu ako celý hárok naraz alebo každú samolepku zvlášť podľa vlastného uváženia.

Dodacie lehoty: Vzhľadom k veľkému množstvu motívov a farebných kombinácií sú tieto samolepky vyrábané zákazníkom na mieru na základe objednávok. Samolepky sa tlačia v časových intervaloch uvedených pod cenu produktu.

Upozorňujeme, že tieto samolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, mastné alebo inak poškodené povrchy. S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii Tipy a rady.

Motív:
Príroda