HAPPY DAYS na MAXMAX.sk sú tu! Mimoriadna ZĽAVA -7 % NA VŠETKO s kódom: HAPPY
Samolepky do detskej izby - sady
Samolepky na stenu XL KVETY - vzor 3

Samolepky na stenu XL KVETY - vzor 3

Bežne: 29.13 € Ušetríte 7.08 € (32 %) oproti bežnej / odporúčanej MOC v internetových alebo kamenných predajniach. Viac tu.
22.04  s DPH
+

10-15 pracovných dní

Zadarmo pri nákupe nad 349 €

ID25241
22.04 

10-15 pracovných dní

Popis
Parametry produktov

Detské samolepky na stenu XL KVETY - originálne detské samolepiace dekorácie

Vytvorte svojim deťom z detskej izby rozprávkovej prostredia. Originálne samolepky na stenu v priebehu niekoľkých málo minút vkusne a efektne doladí interiér Vášho domova, možno ich aplikovať na všetky bežné hladké povrchy - steny, dvere, okenné tabule, nábytok, obklady ... Naše samolepiace obrázky sú ako dekorácia skvelým darčekom pre všetky deti.   Samolepky na stenu sú zhotovené z vysoko kvalitnej fólie, majú matný povrch neodrážajú svetlo, po aplikácii na povrch steny vyzerajú ako maľované. V ponuke máme desiatky druhov originálnych dekoračných samolepiek: metre na stenu, nálepky okolo vypínačov a zásuviek, nálepky pre kreatívne úpravu interiérov s motívmi známych detských rozprávkových postavičiek, hrdinov a ďalšie. Inšpirujte sa širokým výberom vzorov a farieb a doprajte svojim deťom atraktívnejšie prostredie.


Veľkosť archu: 100 x 60 cm !! Každý obrázok je samostatná samolepka!

Upozorňujeme, že tieto samolepky nie sú vhodné na veľmi hrubé, latexové alebo poškodené povrchy.
S každou samolepkou je dodávaný návod na lepenie, ktorý je nutné dodržiavať. Tento návod nájdete aj v sekcii Tipy a rady .

Motív:
Pre dievčatá, Zvieratá